Výměna žhavících svíček

Pozorujete náhlé zvýšení spotřeby či snížení výkonu vozu? Dle našich zkušeností je vysoce pravděpodobné, že byste měli provést výměnu žhavících svíček. Tuto nepostradatelnou součást motoru kromě přirozeného opotřebení nejčastěji sužují neduhy vlivem nekvalitního paliva či vadných těsnění.

Ujistit se o stavu svých svíček můžete kdykoliv sami. Přístup k nim je u vozů Citroën snadný a zběžnou vizuální kontrolu tak zvládne udělat i absolutní laik. Výměně se nevyhnete, pokud jsou elektrody na pohled černé, mokré či jinak sešlé nebo pokud do svíčky viditelně proniká olej skrz špatné utěsnění.Přesnou diagnózu a samotnou výměnu zapalovacích svíček ale přenechejte profesionálům z autorizovaného servisu Citroën. Za skvělé ceny získáte výměnu svíček v našem servisu CARLING Brno.

výměna žhavících svíček Brno

Pro objednání výměny svíček volejte na +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

 

Jakožto autorizovaný servis značky Citroën nabízíme i složíté, komplexní servisní služby jako oprava karoserií, zajištění garančních prohlídek či výměnu autoskel.  Zaštiťujeme i prodej originálních náhradních dílů Citroën.

Svíčky vám vyměníme v brněnském servisu CARLING

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.