Výměna a oprava autoskel

Potkali jste zákeřný kamínek, štěrk nebo obdobný drobný předmět a vaše sklo je poničené? Doporučujeme ihned jednat a kontaktovat servis. Výhled z vozu je při řízení  pro řidiče naprostou prioritou a nic vám v něm nesmí překážet. Čelní sklo je opravdu jedinou ochranou pasažérům proti vnějším vlivům. Pozor si dejte zejména na hvězdicovitá poškození větší než dvacetikoruna, i přes malou velikost jsou nebezpečná. V jejich případě je vysoce pravděpodobné rozšíření vady či zranění řidiče. 

Při zjištění drobnějších poškození je vhodné poškozené místo ochránit průhlednou samolepkou odpovídající velikosti. I tato maličkost může v konečném výsledku zabránit pracné či nemožné opravě. 

výměna a oprava autoskel Brno

Pro sjednání opravy či výměny skla volejte +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

 

Čím dříve nás po vzniknutí vady skla navštívíte, tím větší je šance, že se vyhnete kompletní výměně autoskla. Naši zkušení technici dokáží většinu menších děr vyplnit speciální pryskyřicí, která sklo znovu zacelí. Pokud bude na vaše sklo pryskyřice krátká (mezi z principu neopravitelné oblasti patří přímé zorné pole řidiče nebo tři různá poškození na několika místech), rádi vám sklo ve smluvený termín vyměníme za nové. Pro výměny využíváme výhradně originální náhradní díly Citroën.

Celkem provádíme následující servisní opravy autoskel vozů Citroën:

  • Výměnu autoskel
  • Lepení a zacelování autoskel
  • Zasklívání autoskel

Sklo vám s potěšením opravíme nebo vyměníme v servisu CARLING Brno

Výměna skla není jediným servisním úkonem, kterým vám s radostí pomůžeme. Specializujeme se také na opravy karoserií, běžné i celkové opravy motorů či autoelektrické práce. Za skvělé ceny provedeme i základní práce jako výměnu žhavících svíček či výměnu chladící kapaliny

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.