Výměna chladící kapaliny

Výměna chladící kapaliny patří společně s výměnou oleje k těm jednodušším servisním úkonům. I přesto je zde prostor pro chyby, zvláště pokud nejste zkušený mechanik či mechanička. U řešení chlazení motoru platí pořekadlo: „Tisíc lidí, tisíc chutí“. Rozdíly v celkovém způsobu chlazení a tudíž i výměně samotné tak nalezneme nejenom mezi různými výrobci, ale i mezi modely jedné značky. Při výměně chladící kapaliny automobilů Citroën tak doporučujeme postupovat obezřetně za pomoci manuálu vozu. Naprostou jistotu správné výměny, která by se měla provádět minimálně každé dva roky, je však využití služeb autorizovaného servisu CARLING Brno. 

výměna chladící kapaliny Brno

Pro sjednání výměny chladící kapaliny volejte na +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

 

Chladící kapalinu vám vyměníme v servisu CARLING Brno

Pro ty z vás, kteří si výměnu chtějí obstarat vlastnoručně jsme již dříve publikovali článek: Jak na výměnu chladící kapaliny?. Naleznete v něm postup  krok za krokem ve formě textu i videa. V našem autorizovaném servisu samozřejmě provádíme i složitější servisní služby automobilů značky Citroën. Rádi vám pomůžeme s opravou karoserie, garanční prohlídkou či s jakýmikoliv náhradními díly Citroën

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.