Testy tlumičů

Máte podezření, že vaše tlumiče nefungují správně? Většina řidičů si dle naší zkušenosti neuvědomuje, že pohodlná a příjemná jízda je jen příjemným bonusem skutečné funkce tlumičů. Jejich stav do vysoké míry ovlivňuje zejména ovladatelnost vozu a rychlost opotřebení ostatních komponent vašeho auta. Rychlý test, který rozhodne o nutnosti navštívit autorizovaný servis, si můžete udělat svépomocí.

  1. Nejdříve se pohledem zepředu ujistěte, že je vůz dokonale vyrovnaný. Pokud znáte specifikace výšky, můžete je přímo změřit.
  2. Poté opakovaně zatlačte na kapotu auta v jednom z předních rohů. Fungující tlumiče zabrání jakémukoliv pohybu téměř okamžitě.
  3. Nakonec tlumiče vizuálně zkontrolujte. Měly by být suché a čisté, bez známek jakékoliv kapaliny.

Pokud máte o stavu svých tlumičů pochybnosti, ozvěte se nebo nás navštivte v našem servisu CARLING Brno.. Rádi vám tlumiče otestujeme profesionálním vybavením.

testy tlumičů Brno

Pro sjednání testu tlumičů volejte +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

 

Tlumiče vám otestujeme v brněnském servisu CARLING

Na výše uvedené adrese toho samozřejmě zvládneme mnohem více. Provádíme i garanční prohlídy či pravidelné servisní prohlídky vozů Citroën. Pomůžeme i s opravou karoserie, opravou náprav nebo s výměnou autoskla

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.