Opravy karoserie    

K vytvoření šrámu na dokonale naleštěné kapotě vašeho vozu stačí jen malá chvilička. S pomocí servisu CARLING Brno ale bude opět hladká dříve, než řeknete Citroën. Díky mnohaletým zkušenostem s automobily Citroën  známe nazpaměť všechny záhyby karoserií nových i starších modelů. Pohotově opravíme drobné promáčkliny karoserií, ale i u hluboké škrábance. A to vše, pokud okolnosti dovolí, bez poškození laku.Hledáte spolehlivého, tisícovkami zákazníků ověřeného partnera, který se o váš vůz postará jako o vlastní?

oprava karoserie Brno

Pro sjednání opravy karoserie volejte na +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

 

Přestože sídlíme v Brně, pravidelně obsluhujeme zákazníky z celého Jihomoravského kraje a dalších koutů České Republiky (Praha, Ostrava). Při renovacích a opravě laku a karoserie se prostě vyplatí vsadit na autorizované odborníky, ať už jste odkudkoliv.

Provádíme následující servisní opravy karoserií vozů Citroën:

  • Oprava promáčklin a důlků v karoserii
  • Oprava škrábanců na karoserii
  • Renovace a opravy laku karoserie
  • Oprava koroze karoserie

Jakožto autorizovaný servis značky Citroën nabízíme  komplexní servisní služby jako zajištění garančních prohlídek či výměnu autoskel ale  s radostí naší zkušenou rukou provedeme i jednodušší opravy. Například výměnu žhavících svíček. Zaštiťujeme i prodej originálních náhradních dílů Citroën.

Karoserii vám opravíme v autorizovaném servisu CARLING Brno

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.