Citroen bazar (prodej, výkup, zprostředkování leasingu a úvěru)

Položky podkategorií:

Citroen bazar

Citroen bazar nabízí ojetá vozidla Citroen za zajímavé ceny. Prověřený původ, vysoká kvalita, pravidelný servis v autorizovaném servisu. Aktuální nabídku vozidel ze sekce Citroen bazar si můžete osobně prohlédnout v našem autosalonu. Ojeté vozy Citroen prošly důkladnou prohlídkou servisním technikem. Je možné jej zakoupit s výhodným financováním.

Co je to Citroën Select

Citroën Select je garanční program přinášející zákazníkům 100% jistotu při koupi ojetých vozů. Každý vůz z programu Citroën Select podstupuje důkladnou kontrolu o 93 bodech, která umožňuje prodávat vůz s minimálně 12 měsíční zárukou. Další výhodou je možnost dalšího prodloužení záruky (až na celkových 60 měsíců za zvýhodněných finančních podmínek), náhradní vozidlo k dispozici, asistenční služba či výhodné financování, pojištění a výkup starého vozu. Všechna vozidla jsou připraveny na testovací jízdu zdarma, objednejte si ji ještě dnes.

Vozy v programu Citroën Select rozdělujeme na:

  • PREMIUM – vozidla do 2 let / 60.000 km
  • CLASSIC – vozidla do 8 let / 180.000 km

Pro vozy z kategorie Premium Citroën Select provádíme navíc zcela zdarma servisní prohlídku po ujetí 10.000 km nebo po 12 měsících. Zjištěné závady dle záručních podmínek ihned odstraníme.

Pečet jakosti Dekra CITROËN SELECT

Před prodejem je váš vůz zkontrolován vyškoleným pracovníkem společností DEKRA, který se zaměřuje na 100 bodů kontroly bezpečnosti a provozu vozu. Mimo jiné se kontroluje:  možné poškození karoserie, stav opotřebení interiéru, stav motorových a podvozkových součástí vozidla, stav elektrických součástí vozidla, provozních kapalin, brzd, převodovky, výfuku, kol, pneumatik.

Náš autobazar Brno nabízí kromě vozů značky Citroen i jiné automobilky. Podívejte se do sekce jiné.

Zde naleznete obdobnou nabídku jako na citroen.cz bazar stránkách.autobazar