Citroën Jumper

Cena bez DPH: od 405 000 Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano
Nový Citroën Jumper do řady LUV dokonale zapadá, o čemž svědčí prodejnost - od svého uvedení na trh se prodalo téměř 800 000 kusů starších modelů. Nový Citroën Jumper splňuje očekávání jednotlivých profesí, přesvědčte se sami.

Nový Citroën Jumper nabídne

- výrazně moderní design se zvýšenou užitnou hodnotou: nové světlomety s denními světly s LED diodami, přední maska a vystouplé linie a ochranné nárazníky. Nový Citroën Jumper je díky šířce nákladového prostoru mezi podběhy kol 142 cm a užitečnou šířkou 187 cm nejlepší ve své kategorii.

- zvýšený komfort pro řidiče - více místa, sedadlo s proměnlivým odpružením, loketními opěrkami a nastavením v bederní oblasti, řadicí páka na palubní desce a psací stolek s nastavitelnou výškou v centrální části palubní desky. Nový Citroën Jumper hands free sadu Bluetooth a zástrčku USB a dotykový pětipalcový displej s navigací či parkovací kamerou.

- větší bezpečnost - zajišťuje technologie Inteligent Traction Control, systém Hill Descent Control (regulace rychlosti při jízdě ze svahu), programovatelný tempomat/omezovač rychlosti, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách pro větší klid v každodenním provozu.

- kvalita, nízká poruchovost a nízké náklady: spotřeba byla snížena o téměř 15 % oproti předchozí generace

Designové změny

Nový Citroën Jumper prošel výraznou obměnou, styl jeho exteriéru je velmi moderní, díky tomu patří do své doby a přitom si plně zachovává funkčnost pro vhodné využití. To bylo dosáhnuto zejména díky výraznému ochrannému nárazníku, novým předním blatníkům s vystouplými liniemi a nové kapotě. V zadní části dostal nový Citroën Jumper široký nárazník, který je nízce posazený pro snadné vykládání a nakládání. Nový Citroën Jumper nabízí i homogenní a čistý interiér s důrazem na funkčnost, pohodu a snadné používání.

Nový Citroën Jumper nabízí rozličnost tvarů karoserie, které se liší v délce – 4 délky (L1, L2, L3 a L4) – v rozvoru –3 rozvory (300 cm, 345 cm a 404 cm) – a ve výšce – 3 výšky (H1, H2 a H3). Celkem je v nabídce 8 tvarů karoserie od 8 do 17 m3.

Nový Citroën Jumper je k dispozici se 6 robustními a výkonnými naftovými motory:

- 2.2 HDi 110 (81 kW – 110 k DIN – 250 Nm při 1750 ot/min) v sobě spojuje nízkou spotřebu a uživatelský komfort. Je určen především do městského provozu. Je spojen s manuální šestistupňovou převodovkou.

- 2.2 HDi 130 (96 kW – 130 k DIN – 320 Nm při 1800 ot/min) nabízí dobrý kompromis mezi výkonem a spotřebou pro provoz ve smíšeném režimu. Je vybaven manuální šestistupňovou převodovkou.. Tento motor je nabízen rovněž s technologií Stop&Start: e-HDi130 s vynikající úrovní spotřeby (6,6 l/100 km) a emisí CO2 (175 g).

- 2.2 HDi 150 (110 kW – 150 k DIN – 350 Nm při 1750 ot/min) pro použití vyžadující vynikající výkon, točivý moment a akceleraci. Používá manuální šestistupňovou převodovku a může být také v případě motoru e-HDI 150 spojen s technologií Stop&Start.

- 3.0 HDi 180 (130 kW – 177 k DIN – 400 Nm při 1400 ot/min) je ideální pro verze s velkým objemem nákladového prostoru a převážení nákladů vyžadujících velký výkon. Tento motor je opatřen manuální šestistupňovou převodovkou.

Nový Citroën Jumper 2014 na videu

Krátké představení Citroen Jumper na videu