Citroën C4

Cena od 349 900 Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano
Hlavní přednosti modernizovaného Citroënu C4: nové moderní výkonné a úsporné motory PureTech a BlueHDI, 7“ dotykový displej a komfortní nastavení podvozku. Využijte také prodloužení záruky na 5 let a cenu vozu po odečtení 40 000 Kč při financování Citroën Financial Services.

Technologie Citroënu C4

Silueta Citroënu C4 je již na první pohled synonymem stability. Propracované linie a chromované lišty svědčí o péči, která byla věnována vzhledu celého vozu. Interiér vozidla navozuje dojem pohody, elegance a technologie. Řídit Citroën C4 je v kombinaci s použitými technologiemi a materiály skutečně snadné. Konstruktéři docílili toho, že se budete ve voze cítit opravdu pohodlně, a to nejen díky místu řidiče, v němž se snoubí ergonomie a design. Pocit pohodlí završuje manuální 6-st. pilotovaná převodovka, která ve spojení s volicí pákou představuje skutečný technologický klenot.

Nový Citroën C4 nabízí ve svém segmentu ojedinělý komfort sedadel, k němuž velkou měrou přispívají přední sedadla s masážní funkcí a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou. Automatická klimatizace
nabízí tři úrovně intenzity proudění a zahrnuje rovněž funkci REST, díky níž zůstane ventilace funkční ještě několik minut po vypnutí motoru. Jakmile do vozu Citroën C4 usednete, nebudete mít chuť jej opustit.

Interiér plný pohody a prostoru

Nechte se okouzlit hezkým, elegantním a vytříbeným interiérem Citroënu C4. Stačí se podívat na pohodlná sedadla a máte hned chuť nasednout. A pak už se prostě jen nechte unášet všemi smysly… Dejte průchod vlastním emocím při objevování elegantních a kvalitních materiálů, vychutnejte si akustický komfort a přesvědčte se o velkorysém prostoru interiéru. Komfort a pohodlí jsou základní hodnoty, kterými Vám Citroën C4 zpříjemní cestování.

Mikrohybridní technologie v souladu s životním prostředím

Společnost CITROËN měla při vývoji svých vozů vždy na paměti životní prostředí a jeho ochranu, aniž by ovšem tento aspekt negativně ovlivňoval potěšení z jízdy. V souladu s uvedenou koncepcí jsou i specifické technologie nesoucí souhrnné označení Airdream, k nimž se řadí i mikrohybridní technologie e-HDi. Kombinace motoru HDi s pružnou manuální 6-st. pilotovanou převodovkou, systému Stop & Start nové generace a zařízení pro zpětnou rekuperaci energie při brzdění umožňuje omezit spotřebu a snížit emise CO2, aniž by byly jakkoli dotčeny jízdní vlastnosti.

Motorizace Citroën C4

Krom motoru 1.6 e-HDi 110 BMP6 Airdream nabízí nový Citroën C4 další tři dieselové motory HDi splňující emisní normu Euro 5 s výkony v rozmezí 92k až 150k a dva benzinové motory splňující emisní normu Euro 5 – 1.6 VTi 120 nebo 1.6 THP 155. Jednotlivé motory jsou vybaveny manuální 5-st. nebo 6-st. převodovkou, automatickou 4-st. převodovkou, popř. manuální 6-st. pilotovanou převodovkou, která je díky svým vlastnostem šetrnější k životnímu prostředí. Všechny motory, které tvoří nabídku Citroënu C4, představují technologie jasně orientované na snižování emisí CO2 a byly upraveny tak, aby bylo dosaženo optimálního výkonu a odstupňování rychlostních stupňů.

Špičkové vybavení

V novém Citroënu C4 nebylo nic ponecháno náhodě. Všechny použité technologie jsou určeny ke zvýšení Vašeho pohodlí a zároveň k maximalizaci Vašeho bezpečí. Mezi uvedené

technologie patří i panoramatické střešní okno, které zajišťuje optimální prosvětlení interiéru a je vybaveno elektricky ovládanou protisluneční roletou. Vůz je samozřejmě vybaven i mnoha dalšími podpůrnými prvky řízení.

Pro ještě větší bezpečnost při řízení může být nový Citroën C4 vybaven bixenonovými samonatáčecími světlomety a předními mlhovými světlomety s funkcí přisvícení do zatáček. Tato technologická inovace umožňuje přisvítit zatáčku ve směru natočení vozidla. Detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách neustále měří tlak nahuštění všech čtyř kol a v případě poklesu tlaku v kterékoli z pneumatik okamžitě upozorní řidiče akustickým a vizuálním signálem prostřednictvím palubního počítače.

Bezpečný vůz Citroën C4

Vyspělost modelu Citroën C4 dokládají právě technologie zajišťující Vaši bezpečnost, která je pro CITROËN klíčovým kritériem při vývoji vozů. Novinkou na poli aktivní bezpečnosti je systém sledování mrtvého úhlu, který Vás za pomoci čtyř čidel umístěných v předním a zadním nárazníku informuje o přítomnosti jiného vozidla nebo motorky v mrtvém úhlu. V případě, že čidla zaznamenají přítomnost překážky, rozsvítí se v jednom z vnějších zpětných zrcátek výstražná světelná ikona. Originálním pomocníkem, zejména v městském prostředí, je systém změření volného místa pro parkování, který společně s předním a zadním parkovacím asistentem napomáhá řidiči při hledání místa k zaparkování. Citroën C4 je vybaven i systémem při rozjezdu ve svahu, který dočasně po dobu až 2 sekund vyvíjí brzdový tlak a ponechá Vám dostatek času pohodlně přesunout nohu z brzdového pedálu na pedál plynu. Pokud jde o Vaše pohodlí a bezpečí, není nic ponecháno náhodě.

Citroën C4 na videu