Nástřik podvozku

Dopřejte svému čtyřkolému mazlíkovi patřičnou ochranu. Chemické ošetření podvozku a dutin prodlužuje životnost spodní karoserie a celého automobilu. Aplikací nástřiku vytvoříme tenký, ale účinný film, který podvozek chrání před korozí, vlhkostí, ale i zbloudilými kamínky. Ochranná vrstva funguje celoročně. Nejvíce ji však díky odolnosti solím oceníte při chladných a blátivých zimních měsících. První nástřik doporučujeme provést co nejdříve po nákupu vozu s pravidelným opakováním po dvou až třech letech. Tohle období jste již propásli? Tak to se co nejdříve stavte v našem servisu CARLING Brno. Poskytneme vašemu Citroënu patřičnou ochranu pomocí nejmodernějších nástřiků

ochranný nástřik podvozku a dutin Brno

Pro sjednání nástřiku podvozku a dutin volejte +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

 

Nástřik podvozku a dutin rádi zajistíme v brněnském servisu CARLING

V našem autorizovaném servisu samozřejmě provádíme i všechny ostatní servisní služby pro automobily značky Citroën. Pomůžeme s opravou karoserie, garanční prohlídkou nebo s opravou autoskel. K servisním prace využíváme pouze originální náhradní díly Citroën. Ty jsou pro vás 100% zárukou kvality.

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.