Citroën SpaceTourer Business Lounge

Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano

Design a vytříbená elegance


Nový Citroën SpaceTourer Business Lounge a jeho ostré rysy, ladné křivky, robustní silueta či extra zatmavená skla v zadních oknech - to všechno jasně naznačuje, že mezi vozy tohoto typu půjde o silnou osobnost!

Verze Business Lounge – Pohodlný dopravní prostředek i kancelář dohromady!


Ano, interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen i jako příjemné místo pro odpočinek i jako prostor pro práci. Proto jsou zde samostatná čalouněná sedadla s jemnou černou kůží ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, zvrchu se dá sklopit posuvný konferenční stolek a zadní okna jsou speciálně zatmavená. Příjemnou atmosféru pak umožňuje stropní konzole s výstupy klimatizace a možností jemného rozptylu vzduchu ve spojení s tlumeným osvětlením. Člověku je tedy dopřáno komfortní byznys prostředí pro různé schůzky.

Vozidlo není vyšší než 1,90 m, díky čemu má přístup na místa, kam podobné vozy obvykle nezajedou. Disponuje elektro-hydraulickým posilovačem řízení a průměrem otáčení 12,40 m. SpaceTourer tedy určitě svou obratností vyhoví požadavkům každé profese.

Verze Business Lounge je možné sehnat ve dvou různých délkách karoserie - M (4,95 m) a XL (5,30 m). Konkrétně buď pro šest nebo sedm lidí. Tenhle model Citroënu byl speciálně navržen pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář, což je jedna z možných variant uspořádání interiéru vozu.

Jízdní nápravy SpaceToureru Business Lounge vám zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení bez ohledu na stav vozovky či její povrch. Vůz je vybaven nápravou Pseudo Mc Pherson, která je speciálně zesílená a disponuje zkrutným stabilizátorem i novou nápravou s příčnými rameny v zadní části vozidla.

Vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi


  • Boční posuvné dveře jsou elektronické s hands-free ovládáním, kde stačí pouze zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou.
  • Head-up displej, průhledný výsuvný panel umístěný v zorném poli řidiče, promítá informace týkající se jízdy a řízení vozu s barevným rozlišením.
  • Mirror Screen, fungující s technologiemi Apple CarPlayTM a MirrorLink®, umožňuje bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na sedmipalcovém dotykovém displeji.
  • Nový on-line navigační systém s 3D zobrazením CITROËN Connect Nav lze na displeji ovládat nejenom dotykem, ale i hlasem. Je propojený s online službou Tomtom traffic, která v reálném čase předává informace o dopravě, poloze, cenách paliva, nehodách na cestě či dokonce umí vyhledat místa na parkování.
  • Adaptivní tempomat se umí přispůsobit vpředu jedoucímu vozidlu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.
  • Verze Business Lounge má také systém, který pomocí kamery na čelním skle průběžně monitoruje dopravní značení s rychlostními parametry a informuje o nich řidiče. Ten může doporučenou rychlost přijmout a uložit si ji jako hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.
  • Při rychlosti v rozmezí 12-140 km/h vás vždy zabudovaný systém upozorní na nebezpečí mrtvého uhlu rozsvětlením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku.
  • Ve své kategorii je SpaceTourer „Best In Class“ co se emisí CO2 týče. Čísla se pohybují na úrovni 133 g/km CO2.

SpaceTourer pohání dieselové motory BlueHDi poslední generace. Ve spojení s aerodynamickou siluetou a příznivou hmotností tak automobil může své uživatele příjemně překvapit nízkou spotřebou: na 100 km spotřebuje jen 5,1 l.

 

Citroën SpaceTourer na videu