Citroën SpaceTourer

Cena bez DPH: od 490 000 Kč Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano

Citroën SpaceTourer již brzy v naší nabídce.

SpaceTourer bude nabízený ve třech verzích pro uspokojení potřeb rodin i podnikatelů, kteří pracují jako taxikáři či v osobní přepravě. V nabídce budou dieselové motory poslední generace BlueHDi s výkonem až 180 k a 400 Nm.

SpaceTourer nabídne rozvory o délce 327 nebo 392 cm, s kombinovaným převisem karosérie o délce 80 nebo 115 cm a třech délkách karosérie (460, 495 a 530 cm). Na šířku vůz měří 192 centimetrů, na výšku 190 cm. Nadstandardní výška vám zajistí, že se ve voze nebudete muset krčit a převezete i objemnější náklad. SpaceTourer není však tak velký, aby se nevlezl do podzemních parkovišť.

Díky zesílené konstrukci vůz uveze zátěž až 1 400 kg. Nemusíte se tedy omezovat při balení na dovolenou, ani při stěhování.

Citroen SpaceTourer Business Lounge myslí na maximální pohodlí cestujících. Tato speciální edice nabízí samostatné sedadla s koženými potahy, které lze umístit zády ke směru jízdy, posuvným stolkem a zadními silně zatmavenými skly pro větší důvěrnost a zachovává tak svým cestujícím intimitu a příjemné pocity.

Inovativní funkce Citroenu Spacetourer

  • bezdotykové otevírání dveří: boční posuvné dveře můžete otevřít pouhým vsunutím nohy pod roh zadního nárazníku.
  • plné soustředění se na jízdu: Head-Up displej zajišťuje barevné promítání zásadních informací nutných k řízení na průhledný pás na čelní sklo do zrakového pole řidiče.
  • nejnižší spotřeba na trhu v daném segmentu: 5,1 l/100 km a emise 133 g CO2 / km (BlueHDI 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou).
Předpokládaná cena Citroen Spacetourer má být stanovena na velmi přijatelné úrovni. Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte informace o ceně jako první!

Citroën SpaceTourer na videu