Citroën Nemo UV

Cena bez DPH 185 000 Kč

Z linií osobního modelu Citroën Nemo vyzařuje nejen odvaha a dravost, ale také komfort. Díky své atypické a robustní masce chladiče je automobil na první pohled odlišný. Jeho důmyslné uspořádání, zvláště velká možnost využití vnitřního prostoru, Vás určitě překvapí. Tento malý ďáblík s chytrým výrazem, slušivým kabátem a kompaktně uspořádaným prostorem se pro Vás stane nepostradatelným.

Bezpečnost vozu Citroën Nemo UV

Citroën Nemo UV chápe důležitost, jakou kladete nejen pojmu bezpečnost, ale i jeho náplni. Aktivní bezpečnost na silnici, ve městě, v noci, při řízení... Programovatelná signalizace překročení rychlosti Vám umožní navolit rychlost, kterou si nepřejete přesáhnout. V případě jejího dosažení se rozezní zvukový signál a na sdruženém přístroji se objeví výstražné hlášení.

Objem vozu

Objem Citroen Nemo nabízí velkorysou plochu 2,5m3 u (výšku 120 cm a délku 152 cm), která umožňuje přepravit jednu europaletu. Po sklopení sedadla se zvětší užitná délka na téměř na 2,5m a objem na 2,8m3. Manipulaci s nákladem usnadňují velké boční a zadní dvoukřídlé dveře. Užitečné zatížení vozu je až 610 kg.

Praktická výbava

Součástí standardní výbavy vozu Citroën Nemo UV  jsou i čelní a boční airbagy řidiče a spolujezdce s možností odpojení čelního airbagu spolujezdce. Ve standardní výbavě rovněž nechybí systém ABS doprovázený elektronickým rozdělovačem brzdného účinku (EBD), který vyvažuje brzdný tlak mezi zadními koly tak, aby byla zaručena maximální účinnost brzdného systému za všech podmínek. Užitečnou výbavou může být zajisté i zadní parkovací asistent, který akustickým signálem upozorňuje řidiče na překážky nacházející se v blízkosti zadní části vozu.

Silné stránky Citroenu Nemo

  •     kompaktní rozměry 386 cm
  •     obrovský objem prostoru pro převoz nákladů a materiálů 2,8 m3
  •     délka nákladového prostoru až 249 cm
  •     velké boční posuvné dveře a praktické zadní dělené dveře
  •     nízká spotřeba a emise CO2
  •     funkce Intelligent Traction Control

 

Citroen Nemo na videu

Video modelu Citroen Nemo klip z roku 2013