DS 3 CABRIO

Cena od 458 900 Kč
Citroën DS3 Cabrio čerpá z výhod klasické DS3: obrácený tvar bočního sloupku, stylizované logo značky nebo bohatá škála úprav na míru. Liší se naopak zadním LED diodovým světlem s 3D efektem.

Cabrio má kouzelnou stahovatelnou střechu

Sekvenční režim otevírání střechy nabízí 3 polohy. Úplné uzavření zabere jen 16 vteřin a tuto operaci je možné provést až do rychlosti 120 km/hod. Můžete si proto užít cesty podle vlastní chuti a zažít nové příjemné pocity při řízení. Citroën DS3 Cabrio vám poskytne pořádnou porci svobody.

Citroën DS3 CABRIO nabízí kreativní technologie

Model DS3 Cabrio uvádí na scénu svůj výrazný podpis, využívající zcela novou technologii zadních LED diodových světel s 3D efektem. Mezi další novinky patří např. audio HiFi systém s mimořádnými akustickými výkony nebo jedinečný exkluzivní mechanismus otevírání zavazadlového prostoru.

Komfort pro řidiče i cestující je prioritou

Ve verzi Cabrio se snoubí kompaktní styl exteriéru s bezkonkurenčními uživatelskými funkcemi. Vůz se dokáže o své cestující postarat na jakékoliv silnici, ať už z hlediska komfortu, či bezpečnosti. Nabízí 5 plnohodnotných míst, příkladnou úroveň akustické izolace i výbavu v rámci Kreativní technologie.

Úsporné motory - malá spotřeba, důraz na ekologii

Díky široké škále benzínových a dieselových motorů, v nichž se snoubí výkony a šetrný přístup k životnímu prostředí si můžete vybrat přesně tu variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Zatímco např. motor e-HDi 90 Airdream je úspornou variantou, motor THP 155 je určen pro milovníky dynamičtějšího řízení.

DS 3 Cabrio na videu