Citroën C4 Aircross

Cena od 589 900 Kč
Cena při financování Citroën
4140900 Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano
Osobitý styl ztělesňující hodnoty Citroënu Přední část Citroënu C4 Aircross nabízí pohled na aerodynamické otvory vybavené LED osvětlením, které tvoří jedinečně identifikovatelný podpis vozu viditelný ve dne i v noci. Extra široké podběhy kol a snížení převisu zlepšuje dojem robustnosti. Tvary velkých 18-ti palcových kol a zadních světel jsou odvozeny z koncepčního vozu Hypnos, který byl propracován pro optimální proudění vzduchu a snížení emisí CO2. A konečně je Citroën C4 Aircross vybaven blikači ve zpětných zrcátkách, světelnými lištami v zadních světlometech a kamerou pro snadné couvání zabudovanou v chromované liště na zádi.

Inteligentní vůz s možností výběru pohonu

Díky zabudovanému systému řízení poslední generace nabízí vůz Citroën C4 Aircross optimální jízdní stabilitu za všech okolností. Tato technologie především umožňuje jet neustále s pohonem všech kol a poskytuje nejlepší rozložení točivého momentu mezi přední a zadní kola. Řidič má podle svých přání a potřeb možnost ručně si zvolit jeden ze tří režimů řízení: režim pohonu na 2 kola, režim pohonu 4×4 nebo režim „lock“, který zaručuje maximální trakci v náročných podmínkách.

Vynikající úroveň emisí

Citroën C4 Aircross se, v souladu se závazky značky chovat se šetrně k životnímu prostředí, řadí mezi nejlepší vozy svého segmentu z hlediska emisí CO2. Je vybaven motorem 1.6 HDi 110 spojeným s manuální šestistupňovou převodovkou. Vůz je nabízen i s motorem 1.8 HDi 150 a benzínovou verzí 1.6i 115.

Kompaktnost, snadná ovladatelnost a požitek z jízdy

Díky svým kompaktním rozměrům (délka 434 cm, šířka 180 cm, výška 163 cm) a snadné ovladatelnosti (průměr otáčení 10,60 m) se může Citroen SUV vůz bez problémů pohybovat v městském prostředí. Vůz je na úrovni sedanu vyššího segmentu, prostor pro cestující (5 míst) a objem kufru (442 l) snadno splňují požadavky moderního životního stylu.

Únik začíná změnou pohledu Citroën Aircross

Silnici řidič vnímá v naprostém bezpečí: Citroën C4 Aircross nabízí svému řidiči vyvýšené sedadlo a velkou panoramatickou prosklenou střechu. Aby byla cesta a řízení co nejpohodlnější, je vůz vybaven příslušenstvím na vysoké úrovni: nastupování a startování bez použití klíčů, navigační systém GPS s dotykovou obrazovkou a kamerou pro snadné couvání, ovladač pro výběr režimu řízení, USB port a technologii Bluetooth pro připojení přenosných audio přehrávačů.

Citroën C4 Aircross na videu - Citroen c4 SUV

Video s Citroen Aircross v akci - první SUV Citroen