Citroën C3 Picasso

Cena od 299 900 Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano

Design, který vás ohromí

Citroën C3 Picasso Vás svým novým designem uchvátí na první pohled. Nabízí objemný interiér pro maximální využití vnitřního prostoru při zachování minimálních vnějších rozměrů. Výrazný design umocňuje prosklená plocha, která velkolepě osvětluje celý vnitřní prostor vozu.
 

Svět jako na dlani

Citroën C3 Picasso je automobil s maximálním výhledem -trojdílné čelní sklo s úzkými sloupky umožňuje nezvykle široký výhled na silnici i do okolí. Do koncepce Citroën C3 Picasso zapadá i palubní deska, příjemná na dotek, s přehledným multifunkčním displejem. Panoramatická prosklená střecha o ploše téměř 4,52 m2 dokonale zapadá do linie střechy. Nemalou měrou se na prožitku z jízdy u Citroën C3 Picasso podílí kožený volant s decentním chromováním.
 

Prožitek

Ergonomie vozu je prakticky bezchybná, během cesty se tak můžete soustředit pouze na jízdu a nevěnovat se tak ničemu zbytečnému.  Řadicí páka Vám padne do ruky jako ulitá, užitete si potěšení z řízení. Cesta s Citroën C3 Picasso  bude příjemně ubíhat v rytmu hudby, užijtete si dokonalý zvuk z audio systému RDS s přehrávačem na CD / MP3 a šesti reproduktoru. Audiosystém je možné ovládat pomocí ovladačů instalovaných přímo na volantu. K audio systému je možné připojit mobilní telefon pro bluetooth hands free volání. Dále je radio vybaveno konektorem USB a navigačním systémem MyWay, který je integrován do palubní desky.  Základem navigace u Citroën C3 Picasso je barevný 7“ displej  a kompletní mapy Evropy s hlasovým naváděním, asistent řazení do jízdních pruhů, zobrazení pruhů i s informativními ukazateli nad nimi na displeji, 3D zobrazení budov ve městě. Citroën C3 Picasso je vybaven dvouzónovou automatickou klimatizaci. Klimatizaci je možné nastavit pro přední sedadla teplotu odděleně pro pravou a levou stranu vozu.

Video představující Citroën C3 Picasso