Citroën C1

Cena od 209 900 Kč
Výhodné financování
Ano
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Chcete malý český vůz za dobrou cenu? Tak proč nevyzkoušíte Nový Citroën C1, který je vyráběn v Ovčárech u Kolína. V osmi barvách karoserie, 2 dvoubarevných verzích karoserie získáte jedinečný vůz, kterého si všimne zaručeně každý. Nová C1čka váží pouze 840 kilogram, na délku měří 346 cm, na výšku 145 cm a na šířku 162 cm. Kufr disponuje objemem 196 litrů, při sklopení sedadel lze dosáhnout až 750 litrů. Vůz se navíc může pochlubit poloměrem otáčení jen 480 cm. Nový Citroen C1 bude dodáván s čtrnáctipalcovými koly, na přání lze doobjednat patnáctipalcová.

V základní verzi vůz nabídne 1.0 VTi 68 motor s pětistupňovou manuální či automatickou převodovkou ETG. Těšit se můžeme také na úspornější verzi e-VTI Airdream stejného výkonu s technologií Stop & Start a aerodynamickým paketem Aéro. Ve výkonnější verzi nový Citroën C1 slibuje motor 1.2 VTi 82 koní s pětistupňovou manuální převodovkou. Z nuly na 100 km/h se C1čka dostane za pouhých 11 sekund.

Nový Citroën C1 s bohatou výbavou

Ve výbavě vozů najdeme pokročilé funkce jako je zpětná parkovací kamera, asistentem pro rozjezd do kopce, multimediálním dotykovým sedmipalcovým displej. Chybět nemůže ani automatická klimatizace, vyhřívaná sedadla, bezklíčový přístup či připojení na internet s možností využívat všech potřebných aplikací.

Vůz se začal vyrábět v květnu tohoto roku, první vozy se začnou dodávat po letních prázdninách. Nový Citroën C1 si u nás můžete přeobjednat již nyní.

Nový Citroën C1 na videu

Přeobjednejte si vůz ještě dnes.