DS 4

Cena od 496 900 Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano

Nová DS 4 představuje kompaktní hatchback, který v odkazu na naši minulost ztělesňuje to nejdůležitější z luxusu francouzského stylu: avantgardní design, výrazně technologický charakter, eleganci a péči o detail, dynamický komfort.

Citroën DS4 a elegantní interiér


Interiér vozu DS4 se prezentuje vytříbenou elegancí, ale i výjimečnou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Zároveň Vám nabízí mnoho variant, jak si vůz přizpůsobit vlastnímu vkusu díky širokému výběru doplňků a příslušenství.

Ergonomicky řešené místo řidiče či přední sedadla s elektricky nastavitelnou opěrkou a s masážní funkcí v oblasti beder představují jen zlomek komfortu, který Citroën DS4 nabízí. Palubní deska s budíky s chromovaným okružím, jejichž odstín podsvícení si můžete zvolit dle vlastního výběru nebo automatická klimatizace, která nabízí tři úrovně intenzity proudění vzduchu, poskytují další střípky k pocitu dokonalosti.

Dokonalé vnímání všemi smysly

Vnímání prostoru je posíleno dokonalým odhlučněním interiéru a omezením vibrací motoru. Audio systém vozu využívá technologii prostorového rozložení zvuku. Poskytuje tak všem cestujícím jedinečný akustický zážitek. Citroën DS4 zároveň nabízí kompletní systém HiFi se subwooferem umístěným v zavazadlovém prostoru. Poslech Vašich oblíbených skladeb tak získá novou dimenzi. Abyste se na cestách neztratili, máme pro Vás navigační systém eMyWay, který Vás bude provázet. Využívá satelitní navigaci GPS poslední generace a zahrnuje mapy celé Evropy. S Citroënem DS 4 můžete dokonce díky technologii Wifi On board zůstat online. Wifi on Board umožní připojit současně až čtyři multimediální zařízení k internetu!

Citroën DS4 a nejnovější technologie

Citroën DS 4 je vybaven nejmodernějšími technologiemi, které Vám na cestách nejen zpříjemní jízdu, ale i zvýší pocit bezpečí. DS4 nabízí:

  • Systém sledování mrtvého úhlu
  • Mikrohybridní technologie e-HDi, která kombinuje osvědčený motor HDi se systémem Stop & Start
  • Zařízení pro zpětnou rekuperaci energie, které při brzdění omezuje spotřebu a snižuje emise CO2.
  • Programovatelný tempomat a omezovač rychlosti umožňující uložit referenční rychlosti
  • Funkce CITROËN eTouch obsahující modul GPS se zabudovanou SIM kartou, která umožňuje volání na tísňovou linku 112, spojení s operátorem a volání asistenční služby CITROËN ASSISTANCE zdarma a 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to i v zahraničí.
  • Systém ITC (Intelligent Traction Control)
  • Stabilizační systém ESP zajišťující bezpečnější pohyb vozidla na kluzkém povrchu.
  • Systém změření volného místa pro parkování
  • Přední a zadním parkovací asistent

 Intenzivní požitek z jízdy v DS4

Citroën DS4 Vám umožní zakusit jedinečný a intenzivní pocit z jízdy v úzkém kontaktu s vozovkou. Aby CITROËN docílil perfektní vyváženosti mezi stabilitou vozu a jeho dynamickými vlastnostmi, zaměřil své úsilí krom jiného dvěma dodatečnými směry: na použití osvědčeného typu náprav (přední náprava typu pseudo McPherson a zadní náprava s deformovatelnou příčkou) a na dynamické odpružení, které má zajistit odfiltrování nepříjemných vlivů při zachování maximálního sportovního zážitku.
DS4 dle Vašich představ

Abyste mohli sportovní vzhled Citroënu DS4 dodatečně doladit dle Vašich představ, můžete z nabídky Příslušenství využít spojler umístěný na předním nárazníku. Součástí nárazníku jsou i přední mlhové světlomety s funkcí přisvícení do zatáček. Tato technologická inovace umožňuje za pomoci dodatečného světelného paprsku přisvítit zatáčku ve směru natočení vozidla až do úhlu 75° na každé straně.

Video představující DS 4

DS 4 facelift

DS 4 intro