DS 3

Katalogové číslo DS 3
Cena od 424 500 Kč
Možnost rozšíření záruky až na 5 let
Ano
Výhodné financování
Ano

Hlavní výhody DS3

 

  • unikátní a nový styl (dvoubarevná plovoucí střecha, boční ploutev…)
  • snadné úprava vozu na míru (odstíny karoserie a střechy, kol, čalounění…)
  • výrazná zadní LED světla s 3D efektem, přední světla pro denní svícení
  • špiřková výbava (navigační systém eMyWay, HiFi System, Connecting Box…)
  • úsporná a výkonná technologie motoru e-HDi (emise od 90 g CO2/km)
  • dynamické pocit z jízdy (nízká obepínající sedadla, zploštělý volant…)
  • víceúčelový sedan (délka 395 cm, 5 míst, zavazadlový prostor 285 litrů…)
  • 3 úrovně výbavy: Be Chic, So Chic, Sport Chic

Citroën DS3 model současnosti

Citroën DS3 je díky pečlivě propracovanému designu synonymem naplněných přání a splněných tužeb. Jeho elegantní linie se snoubily s přirozeně dynamickým vzhledem, který představuje ztělesnění originality a nevšednosti. Model DS3 je kompaktní, smyslný a vytříbený vůz, který odráží inovativní přístup francouzské značky CITROËN. DS3 má totiž opravdu styl! Model DS3 stojí na pevných základech bohaté historie, zkušenosti a špičkové technologie značky CITROËN a vychází z legendárního modelu DS. Vzhled nové Citroën DS3 však svou originalitou jednoznačně překonává hranice moderní doby.

Vůz jako zážitek

Jakmile usednete do ergonomicky tvarovaných sedadel s optimální výškou posedu a chopíte se volantu, který má originálně tvarovanou spodní část, stane se Vám jízda ve voze DS3 skutečným zážitkem. V rámci tohoto modelu můžete volit z široké nabídky moderních, výkonných a přesto ekologických motorů s nízkou spotřebou a emisemi. Bez ohledu na to, zda si vyberete dieselový či benzínový pohon, vychutnáte si velmi příjemnou jízdu.

Výbava Citroënu DS3

Citroen DS3 Vám nabízí řadu vysoce komfortních prvků výbavy. Dynamické tvarování předních sedadel či jejich vyhřívání s možností podélného a výškového nastavení vás překvapí svým pohodlím. Podstatou Citroenu DS3 je špičková technologie. Rádio RDS s přehrávačem CD/MP3 se 6ti reproduktory může být na přání doplněno HiFi Systémem či navigací MyWay. Pro optimální bezpečnost při řízení lze připojit mobilní telefon přes Bluetooth k audiostystému tak, abyste jej mohli používat v režimu hands free. Konektor USB mezi předními sedadly zase umožňuje snadné připojení externího zdroje hudby v MP3. Snadné ovládání celého audiosystému je možné pomocí dálkového ovládání přímo pod volantem. Nabídka příslušenství zahrnuje i systém Wifi on Board, který umožňuje přístup na internet pomocí sítě 3G na Vaší SIM kartě, který mohou využívat všichni pasažéři.

Vaše DS3 je stejně jedinečná jako vy!

Každý člověk je jiný a ani Váš Citroen DS3 se nemusí podobat žádnému jinému. Sestavte si jej tak, aby co nejlépe odpovídal tomu, jací jste vy! Na výběr nabízíme z 38 barevných kombinací střechy, karoserie a doplňků jako zpětná zrcátka či řadicí páka. K dispozici je Vám také široká nabídka grafických motivů, kterými můžete ozdobit například střechu. Vybírat můžete i ze dvou rozměrů kol, jejich barevného provedení a matné či lesklé povrchové úpravy disků. Možných kombinací vzhledu je zkrátka nespočet, záleží jen na vás.
 

Citroen DS3 je životní styl

Citroen DS3 ztělesňuje styl každodenního života v městském prostředí, jehož kvality oceníte i při dlouhém cestování. Je jen na Vás, abyste s uspokojením dokončili konfiguraci a vydali se s novým vozem DS3 vstříc novým zážitkům za hranice všedních dní.

Citroen DS3 na videu

DS 3 recenze (cizojazyčná)