Čištění klimatizace

Chcete ušetřit peníze a ještě k tomu udělat něco pro své zdraví? Věnujte patřičnou péči klimatizaci vašeho automobilu. Pravidelné čištění by ji nemělo minout zejména v případě, že v autě trávíte denně několik hodin. Během každodenního provozu klimatizace vstřebává obrovské množství smogu, plynů, bakterií či virů. Ty se sice do kabiny vozidla díky filtru nedostanou, zůstávají však v trubkách a výměníku. Pokud necháte nečistoty v systému klimatizace hromadit příliš dlouho, přestává plně plnit svoji funkci. V některých případech může i úplně přestat fungovat a mít neblahý vliv na zdraví pasažérů.

Údržba klimatizace přitom není vůbec složitá nebo nákladná činnost. Pokud ji provádíte pravidelně, vystačíte si s dezinfekčním přípravkem ve spreji nebo pěnovým čističem. Obojí zakoupíte na benzínkách či na internetu. V případě, že jste svoji klimatizaci nečistili po dobu v řádu let, však doporučujeme navštívit profesionály v CARLING Brno.

čištění klimatizace Brno

Pro sjednání vyčištění klimatizace vozidela volejte +420 515 900 900 pište na servis@carling.cz nebo se rovnou stavte do našeho servisu a prodejny vozů Citroën v Brně.

Výrobci automobilů doporučují navštěvovat servis za účelem čištění klimatizace alespoň každé dva roky. Rutinní údržbu svépomocí pak provádějte minimálně dvakrát do roka.

Klimatizaci vám důkladně vypucujeme v servisu CARLING Brno

Kromě údržby klimatizací nabízíme i kompletní čištění interiérů vozidel. Hravě si však poradíme i s opravou karoserie, náprav či motorů a všemi ostatními servisními úkony. Rádi pomůžeme i s rutinními výměnami svíček

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu servis@carling.cz.