Aktuality

07.08.2015

Elegantnější Citroen C4

Model C4 se během roku dočkal změny u motorů. Nyní dochází k modernizaci facelitru, ten přináší moderní vnější vzhled a nové prvky ve výbavě. Místo velkých revolucí jde modernizace designu Citroënu C4 cestou ladění detailů. Nová optika předních světlometů, doplněných o LED denní svícení, dodává vozu velmi moderní vzhled. Zadní partie zase... více»


06.08.2015

Ideální vůz na práci i volný čas? Citroen Berlingo Multispace

Model Citroën Berlingo se v roce 1996 stal zakladatelem segmentu ludospace. Od té doby se prodalo již 2,9 milionu vozů dvou generací. Nyní přichází další z řady modernizací, která s sebou přináší nové motory, moderní konektivitu a další technologie známé z ryze osobních automobilů. Nová generace motorů BlueHDi splňuje emisní normu Euro 6 a dosahuje... více»


01.08.2015

Autovrakoviště Citroen vs repasované náhradní díly

Pro majitele starších vozů značky Citroen přicházíme s novou službou. Jedná se o prodej a montáž repasovaných náhradních dílů za velmi výhodných cenových podmínek. S ohledem na zůstatkovou cenu staršího vozu nedává vždy smysl použití nového náhradního dílu. Při využití repasovaného dílu lze ušetřit až 50% z ceny. Repasované díly jsou... více»


13.07.2015

Jak zjistit dopravní situaci? Vyhněte se kolonám

Léto je čas dovolených, ale také nutných oprav na vozovce. S tím souvisí i uzavírky, omezení provozu a další peripetie způsobující kolony. V dnešním článku vám poradíme, jak předem zjistit dopravní situaci na silnici a jak se vyhnout kolonám. Dopravní zpravodajství v rádiu Pokud jste již v autě a nemáte internetové připojení, můžete využít... více»


10.07.2015

Proč využít operativní leasing?

Operativní leasing nabízí nejsnadnější cestu k novému vozu. Na západně je hojně využíván, v Česku je pro zákazníky velkou neznámou. Nákup nového vozu dá rodinnému rozpočtu pořádně zabrat. K pořízení auta za hotové, resp. na finanční úvěr však existuje alternativa. Jmenuje se operativní leasing a v podstatě jde o chytrou formu pronájmu, při které... více»


10.07.2015

Odkuz je váš Citroen?

Věděli jste, že se 14 modelů Citroen vyrábí v deseti továrních v 6 zemích světa. Podívejte se nás přehled míst, odkud pochází jednotlivé modely této značky. Úvodní továrna Andrého Citroëna na Javelském nábřeží již dnes nestojí. Výrobky firmy, kterou založil, však dnes pocházejí prakticky z celé Evropy, montáž probíhá i v Portugalsku, Španělsku,... více»


03.07.2015

Žhavá letní akce Citroen

V našem autosalonu se stále něco děje a to i přes léto. Připravili jsme si pro vás akční ceny na naše skladové modely. Přijďte se přesvědčit. Můžete mít například Citroen C3 za 230 000 Kč, C4 za 258 500 Kč nebo C4 Picasso za letních 457 000 Kč. Z nabídky vybíráme: Model Úroveň výbavy Motor Barva Prodejní místo Cena LAST MINUTE... více»


02.07.2015

Přeplňovaný tříválcový PureTech získal cenu Motor roku 2015

Skupina PSA Peugeot Citroën před několika dny odbržela od poroty britského časopisu „Engine Technology International“ cenu cenu Motor roku v kategorii motorů o objemu 1 až 1,4 l za jejich přeplňovanému tříválec PureTech. Motory PureTech jsou vybaveny vozy Citroën C1, C3, C3 Picasso, C4, C4 Cactus a C4 Picasso, DS 3 a DS 4. Řada... více»


01.07.2015

7 místné auto

Hledáte-li rodinné 7 místné osobní auto, máme pro vás řešení. Představujeme model rodinného MPV - Citroën Grand C4 Picasso. Bez problémů uveze i vaši velkou rodinu (například 2 rodiče, 3 děti a 2 prarodiče). Ve druhé řadě nabízí 3 plnohodnotné rozdělené sedačky s bohatým prostorem na nohy, třetí řada má prostor pro další 2 osoby nebo je využitelná... více»


01.07.2015

Jak poznat auto se stočeným tachometrem?

Z posledních statistik vyplývá, že až 37% prodávaných ojetých aut má stočený tachometr. V následujících odstavcích si ukážeme, jak poznat auto se stočeným tachometrem. Automobil se stočeným tachometrem poznáte dle opotřebení součástí vozu a technického stavu. Při kontrole se zaměřte na: stav interiéru - míra opotřebení by měla... více»


01.07.2015

Servisní intervaly Citroen

Informace o servisních intervalech jsou uvedeny v servisní knížce u každého vozidla a následně i na displeji palubního počítače. Doba intervalu je stanovena na základě počtu ujetých kilometrů a době od poslední kontroly. Jak to funguje na displeji palubního počítače? Po zapnutí klíče se na displeji objeví na několik vteřin klíč, který je... více»


01.07.2015

DS Brno

Jsme autorizovaný prodejce značky DS v Brně. Naleznete nás na ulici Hviezdoslavova 51. O značce DS Značka DS se hrdě hlásí k tradici úspěšného vozu Citroën DS z roku 1955. Navazuje na to prémiovou řadou DS, která si bere z historie to nejlepší - líbivý vzhled, inovace, vysoká kvalita a pohodlná jízda. Pro všechny auta DS je typický sportovní -... více»


15.06.2015

Na co nezapomenout při přípravě auta na dovolenou?

Mnoho z nás se vydává s osobním automobilem na dovolenou. Věnují hodně čas výběru destinace, plánování výletů, nákupu potravin. Nemyslí však na to, jak připravit auto na cestu, aby vše proběhlo bez problémů. V následujících odstavcích vám představíme několik bodů, na které byste se měli při přípravě auta na cesty zaměřit. Stav pneumatik Před... více»


15.06.2015

Jak správně skladovat zimní pneumatiky?

Přezouvat pneumatiky ze zimních na letní jsme se naučili, ale stále se setkáváme s tím, že zákazníci se o ně neumí správně starat a skladovat. V následujících odstavcích si ukážeme, jak na to. 1. Čištění pneumatiky Na začátek je nutné pneumatiku očistit od zaseknutých kamínků, štěrku a dalších nečistot. Při čistění si vystačíte s horkou vodou s... více»


15.06.2015

Značka DS bude závodit ve Fomuli E

Dle serveru motorsport.com proběhl v areálu Val D'Or tajný test divize Citroën Sport, která se s velkou pravděpodobností příští rok zúčasní šampionátu elektrických monopostů Formula E (ekologické alternativy závodů F1). Oficiální stanovisko bude známo již za několik dnů - 27. červa, kdy při závodech London ePrix má být představena tato... více»


07.06.2015

Citroën DS se dožívá 60 let

Citroen si letos připomíná jedno velmi významné výročí. Je tomu právě 60 let, kdy byl poprvé v Paříži v Grand Palais představen vrcholný model DS. Více na serveru auto.cz více»


02.06.2015

Dobré dny Citroën u Carlingu

Červen je u nás ve znamení Dobrých dnů a pohodové nálady. Během Dobrých dnů Citroën výhodně nakoupíte nové auto a pak Vás doma „nerozhodí“ žádná méně radostná informace. Přesvědčte se sami na lákavých nabídkách, které jsme si pro vás připravili. Akce prodloužena do 30.6.2015. CITROËN BERLINGO MULTISPACE CENÍKOVÁ CENA: 542 900... více»


01.06.2015

Nové Berlingo uspělo v testu na iDnes

Povedený facelift Berlinga ještě umocnil poptávku veřejnosti po tomto vozu. To potvrzuje i odborná redakce serveru iDnes a deníku Mladá Fronta Dnes, která podrobila tento vůz testu. Citujeme: Berlingo je v Česku mezi citroeny právem jedničkou prodejů (měsíčně jich prodají kolem 150). Je to asi nejlepší Citroen, možná ne v jednotlivých... více»


21.05.2015

Jak poznat bourané auto

Situace v českých autobazarech není dobrá. Stočené kilometry, podvodné servisní knížky, maskování nabourání vozu. To jen některé z prohřešků, se kterými se u prodejců ojetin setkáváme. V následujících odstavcích poradíme, jak poznat nabourané auto. 1. Barva laku Při pořizování automobilu se zaměřte na prohlédnutí vozu ze všech úhlů.... více»


21.05.2015

Nové recenze vozů Citroen v časopisech

V dnešní aktualitě vám přinášíme dvě recenze z uznávaných motoristických magazínů. V první si přečtěte o Citroenu C4 BlueHDI, který vyšel v časopise Autotip, viz náhled PDF. V druhém o novém Citroenu Berlingo, který pro čtenáře připravil časopis Svět Motorů, viz náhled PDF. více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15