Aktuality

11.09.2015

Co přinese Frankfurtský salon?

Citroen i ve Frankfurtu překvapuje a svou odvahou a kreativitou, která převrací zažité automobilové principy. Pojďme se podívat na to, co si pro nás Citroen na autosalonu připravil. Těšit se můžete na: - světovou premiéru koncepčního vozu CACTUS M s jedinečným designem a osobitostí známou z klasického Cactusu. Citroen na stánku ilustruje... více»


10.09.2015

Co obnáší dovoz auta z Německa?

Přemýšlíte o nákupu ojetého vozu z Německa a váháte, zda to zvládnete? V následujících odstavcích vám přinášíme konkrétní tipy k nákupu ojetiny ze zahraničí. 1. Vytipování vozu Přes internetové servery si najděte požadovanou značku a typ vozu. Využít můžete některý z velkých inzertních serverů nebo přímo webů zdejších autobazarů. Před tím než... více»


07.09.2015

Jak vybrat nejvýhodnější úvěr na auto?

Nákup auta patří k tomu nejdražšímu spotřebnímu zboží, které významně zatíží rodinný rozpočet. Pokud nemáte našetřeno dostatek finančních prostředků, budeme se muset poohlídnout po úvěru. V dnešním článku vám přinášíme rady, jak zvolit nejvýhodnější úvěr a ušetřit peníze. Chcete-li připravit nabídku financování na míru? Navštivte nás v... více»


07.09.2015

Užitkové vozy Citroen v testech spolehlivosti

Sesbírali jsme pro vás odkazy na dlouhodobé uživatelské a redakční texty spolehlivosti užitkových vozů Citroen. V Česku se běžně takové náročné testy neprovádí, proto předkládáme testy ze zahraničí. Ve většině z níže uvedených testů spolehlivosti získaly vozy Citroen čtyři hvězdičky z pěti. Tím se Citroen zařadil mezi nejspolehlivější užitkové vozy... více»


07.09.2015

Citroen snižuje ceny některých modelů

Dnešní Hospodářské noviny přinesly informaci o snižování cen nových modelů. Aktuální slevy se týkají: - nejprodávanějšího modelu Citroen Berlingo s naftovým motorem a výbavou ve stylu terénního auta 1.6 BlueHDI XTR sleva o třicet tisíc na 379 900 Kč. - druhé generace pětidveřové verze Citroen C1 vyráběné v Kolíně se poprvé v historii prodává... více»


04.09.2015

Vyhrajte Citroën Berlingo na celý rok

Chcete si užívat jízdu s novým Citroënem Berlingo na celý rok zdarma bez starostí se servisováním? Jak na to? Objednejte se na testovací jízdu nového Berlinga a následně odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku: "Kolik testovacích jízd s vozy Citroën Berlingo se v rámci této soutěže uskuteční u všech prodejců Citroen dohromady?" Nejbližší tip... více»


03.09.2015

Testujeme Citroen C4 Cactus v lesním terénu

Tvrdíte, že je Citroen C4 Cactus obyčejný crossover do města, který by jízdu v terénu nezvládl? Nemáte pravdu, vzali jsme jej do terénu a věřte, že nás nezklamal. Kříženec hatchbacku a MPV Na bocích má speciální panely Airbump, které vás ochrání před škrábanci z parkovišť. Airbag spolujezdce se kvůli rozměrné přihrádce nevešel do palubní desky,... více»


01.09.2015

Ocenění ojetého vozu

Uvažujete o prodeji vašeho vozu? Nechte si od nás zpracovat nabídku. Nabídneme vám nejlepší cenu na trhu! Pro odhad ceny vašeho ojetého vozu k nám ani nemusíte jezdit, zašleme vám jim online. Potřebujeme od vás vědět značku a model vozu, rok uvedení do provozu, stav tachometru, objem motoru, typ paliva, výbavu a vaši představu o... více»


01.09.2015

Crossovery Citroen se představují

Hledáte vůz pro jízdu ve městě a na mírnějším terénu? Pokud ano, neměli byste minout nabídku crossoverů od Citroenu. Prvním zástupcem této třídy je Citroen Cactus s unikátní ochranou Airbump, dále pak SUV s pohonem 4x4 - C4 Aircross a nabídku uzavírá komfortní kombi C5 Crosstourer s odpružením Hydroactive 3+. více»


01.09.2015

Vyzkoušejte motory roku 2015

Modely Citroen C3 Picasso, Citroen C4 a Citroen C4 Picasso se dočkaly nových motorů. Nyní je můžete mít za výjimečnou cenu, pospěšte do našeho autosalonu, nabídka je limitovaná. více»


01.09.2015

Nové Berlingo jen za 4 990 Kč

S financováním Citroen Flexi si nyní můžete pořídit nové Citroen Berlingo za 4990 Kč měsíčně včetně havarijního pojištění. Proč si pořídit Berlingo s operativním leasingem? - délka financování od 2 let do 5 let - akontace od 0% do 30 % - úroková sazba 6,66% po celou dobu financování - poslední navýšená splátka dle délky financování: 24... více»


18.08.2015

Změny v programu Citroën Select

Po třech letech fungování prémiového programu na prodej ojetých vozů se zárukou Citroen Select s Pečetí jakosti DEKRA přichází Citroen se změnou fungování programu. Díky vyšší kvalitě vozů dochází k posunutí hranice zařazení vozu do programu ze 7 na 8 let a 180 000 km. Citroën Select dále přichází s rozdělením na dvě skupiny: Premium: zahrnuje... více»


12.08.2015

Pneuservis Brno? Carling má něco navíc

Hledáte kvalitní pneuservis v Brně za solidní ceny, s odborném personálem, moderními technologiemi a s dobrou dostupností? Vyzkoušejte naše profesionální služby - jsme součástí celoevropské sítě Premio. Co nabízíme? Specializujeme se na přezouvání osobních i nákladních vozů. Rovněž zajišťujeme kontrolu a seřízení brzd, výměnu brzdových... více»


12.08.2015

Koupit nové nebo ojeté auto?

Plánujete nákup automobilu a nevíte si rady, zda pro vás bude výhodnější pořízení nového či raději zvolit ojetý vůz? V následujících odstavcích vás seznámíme s výhodami a nevýhodami obou variant. Výhody nákupu nového vozu Při nákupu nového automobilu vám odpadají starosti s výběrem. Máte jistotu, že vůz není havarovaný, odcizený a poškozený.... více»


12.08.2015

Jak se připravit na prodej auta

Naši zákazníci se nás často ptají, jak správně postupovat při prodeji. V následujících odstavcích jsem se proto rozhodli na to odpovědět. 1. Historie vozu Před prodejem najděte nejen servisní knížku, ale i další dokumenty vztahující se k vozu, jako například protokoly z technických a emisních kontrol či faktury z autoservisů. Výše uvedené... více»


07.08.2015

Elegantnější Citroen C4

Model C4 se během roku dočkal změny u motorů. Nyní dochází k modernizaci facelitru, ten přináší moderní vnější vzhled a nové prvky ve výbavě. Místo velkých revolucí jde modernizace designu Citroënu C4 cestou ladění detailů. Nová optika předních světlometů, doplněných o LED denní svícení, dodává vozu velmi moderní vzhled. Zadní partie zase... více»


06.08.2015

Ideální vůz na práci i volný čas? Citroen Berlingo Multispace

Model Citroën Berlingo se v roce 1996 stal zakladatelem segmentu ludospace. Od té doby se prodalo již 2,9 milionu vozů dvou generací. Nyní přichází další z řady modernizací, která s sebou přináší nové motory, moderní konektivitu a další technologie známé z ryze osobních automobilů. Nová generace motorů BlueHDi splňuje emisní normu Euro 6 a dosahuje... více»


01.08.2015

Autovrakoviště Citroen vs repasované náhradní díly

Pro majitele starších vozů značky Citroen přicházíme s novou službou. Jedná se o prodej a montáž repasovaných náhradních dílů za velmi výhodných cenových podmínek. S ohledem na zůstatkovou cenu staršího vozu nedává vždy smysl použití nového náhradního dílu. Při využití repasovaného dílu lze ušetřit až 50% z ceny. Repasované díly jsou... více»


13.07.2015

Jak zjistit dopravní situaci? Vyhněte se kolonám

Léto je čas dovolených, ale také nutných oprav na vozovce. S tím souvisí i uzavírky, omezení provozu a další peripetie způsobující kolony. V dnešním článku vám poradíme, jak předem zjistit dopravní situaci na silnici a jak se vyhnout kolonám. Dopravní zpravodajství v rádiu Pokud jste již v autě a nemáte internetové připojení, můžete využít... více»


10.07.2015

Proč využít operativní leasing?

Operativní leasing nabízí nejsnadnější cestu k novému vozu. Na západně je hojně využíván, v Česku je pro zákazníky velkou neznámou. Nákup nového vozu dá rodinnému rozpočtu pořádně zabrat. K pořízení auta za hotové, resp. na finanční úvěr však existuje alternativa. Jmenuje se operativní leasing a v podstatě jde o chytrou formu pronájmu, při které... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15