Aktuality

10.12.2015

Proč jsou referenční vozy tak výhodné?

Věděli jste, že s nákupem referenčního vozů můžete ušetřit několik desítek až set tisíc korun? Za velmi výhodnou cenu můžete získat vůz, který sloužil zaměstnancům automobilky či autosalonu k prezentaci dané značky. Referenční vozy jsou výstavní skříní dealerů, proto jim poskytují náležitou péči a udržují je v perfektním stavu. Výhodu... více»


09.12.2015

Citroen představil elektromobil E-Mehari

Vzpomínáte si na vozítko z francouzské série filmů o četnících ze Saint-Tropez? Ano, jednalo se o Citroën Méhari, který se dočká nástupce v podobě malého vozu na elektřinu. Design vychází z konceptu Cactus M, o kterém jsme vás informovali v rámci zářijového Frankfurtského autosalonu. Vzhledově hodně připomíná svého staršího bratra - vůz Citroën... více»


09.12.2015

Chystá se nový užitkový vůz Citroën Spacetourer

Citroen na příští rok plánuje představit zcela nový užitkový vůz. Citroën Spacetourer má zaujmout segment rodinných velkoprostorových vozů a firmy, které se zabývají přepravou osob. Vůz by se měl vyrábět ve fabrice PSA ve francouzském Valenciennes. Podívejte se na první video vozu: více»


07.12.2015

Chystá se nová C3 a výroba na Slovensku

Citroën před několika dny oznámil, že hodlá v rámci šetření nákladů přesunout výrobu malého hatchbacku C3 na Slovensko. Dále také potvrdil, že pracuje na nástupci C3, který by měl být představený na březnovém autosalonu v Ženevě. Vůz má být postaven na platformě PF1, objeví se nové motory (benzinových tříválec 1.0 PureTch, 1.2 PureTech a... více»


16.11.2015

Výhody a nevýhody chiptuningu

O chiptunningu panuje v Česku řada pověr a mýtů. Obhájci této metody se domnívají, že automobilky po letech vývoje a testování nejsou schopny na trh přinést kvalitní motory s dostatečným výkonem a nízkou spotřebou. Lze chiptunningem získat nebo naopak ztratit? Cílem chiptunningu je ladění výkonu motorů s cílem zvýšení účinnosti (snížení... více»


12.11.2015

Jaké je vhodné auto pro tři děti?

V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat auto, do kterého se bez problémů vejdou tři autosedačky a tedy i tři děti. Při pohledu na český trh zjistíte, že vozů, které by měly tři isofixové úchyty či tři plnohodnotné bezpečnostní pásy, do kterých by bylo možné pohodlně vedle sebe poskládat tři dětské sedačky není mnoho. Výrobci se snaží uvádět... více»


11.11.2015

Jak na výměnu chladící kapaliny?

Kromě pravidelného doplňování benzínu či nafty a hlídání hladiny oleje v motoru, je možné doma s trochou šikovnosti obstarat i výměnu chladící kapaliny. Jak na to si ukážeme v následujících odstavcích. K čemu slouží chladící kapalina? Její úkolem je ochlazovat motor a zabraňovat korozi v chladícím systému a chladiči. Ideální množství kapaliny... více»


10.11.2015

Ojetá auta na splátky

Potřebujete koupit vůz a nemáte dostatek hotovosti či chcete ušetřené peníze použít na něco jiného? Máme pro vás řešení. Nabízíme ojetá auta na splátky za výhodných podmínek. Výhody nákupu auta na splátky od Carlingu - vždy nejvýhodnější nabídka (vybíráme pro vás nabídky od několika finančních institucí) - rychlé vyřízení žádosti o splátky bez... více»


09.11.2015

Citroen C4 diesel za cenu benzínu

Chcete jezdit úsporně? Nyní máte výjimečnou příležitost pořídit nové modely C4 včetně Cactus a Picasso s naftovými motory za cenu benzinových. Pro více informací a absolvování zkušební jízdy navštivte náš autosalon. Ochutnávka speciálních cen CITROËN C4 LIVE EDITION 1.6 BlueHDi 100 MAN CENÍKOVÁ CENA 399 900 Kč SLEVA 30 000 Kč BONUS ZA STARÝ... více»


05.11.2015

Financování DS Privilege

Ve spolupráci s PSA Finance Česká republika jsme si pro vás připravili nové financování DS PRIVILEGE. Tato nová úvěrová nabídka přináší zákazníkům výhodu ve formě slevy 30 000 Kč vč. DPH z ceny vozu. U DS Privilege je možné zvolit nulovou nebo velmi nízkou akontací a délku financování od 1 do 6 let bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy. K... více»


04.11.2015

Vyjádření Citroën ke kauze emisí a spotřeby

Skupina PSA Peugeot Citroën zákazníkům garantuje, že vozy splňují emisní normy a ujišťuje, že ve vozech nikdy nebyl nainstalován žádným softwarem nebo zařízením umožňujícím odhalit test a aktivovat zařízení pro likvidaci škodlivin včetně oxidy dusíku, které by bylo při řízení v reálném provozu nečinné. Zároveň automobilka rozšiřuje spolupráci s... více»


04.11.2015

Kávovar Nespresso Pixi zdarma k nové DS

Luxusní vůz si zaslouží i luxusní vybavení a to nejen ve voze. Proto jsme se rozhodli, že každému zákazníkovi, který si od 1. října do 31. prosince 2015 zakoupí jakýkoliv nový vůz značky DS, dáme jako dárek kávovar Nespresso Pixie a výběr 150 kávových nejlepších kávových kapslí Small Nespresso Selection. A proč zrovna Nespresso? U obou značek je... více»


30.10.2015

Výsledky EcoRallye 2015

Tramtadá... a máme vítěze. V prvním ročníku soutěže EcoRallye se utkalo několik desítek závodníků. Vzhledem k tomu, že se jednalo o trať, kde o kopce nebyla nouze, dosáhlo se velmi dobrých výsledků a diváci viděli vynikající výkony závodníků. Zvítězil pan Pavel Špičák s výslednou spotřebou 4,2l., kterému tímto ještě jednou gratulujeme. Pan... více»


20.10.2015

Jak na rychlou opravu pneu u vašeho auta?

Jistě to znáte. Spěcháte do práce či na důležitou schůzku a zjistíte, že máte píchnutou pneumatiku. A teď, co s tím? Do servisu to nestíháte, asistenční službu, která by vám opravu zdarma provedla na místě nemáte zaplacenou. Nezbývá ni jiného, než si poradit sám. Jak na to si ukážeme v následujících odstavcích. Jako nejsnadnější varianta se nám... více»


20.10.2015

Diagnostika Citroen

V našem autorizovaném servisu zjišťujeme závady na automobilech za použití moderních technologií, které dokáží snížit dobu nalezení chyby na desítky minut. S tím souvisí i rychlejší oprava bez pochybení. Jelikož dokážeme identifikovat, co způsobuje chybu na voze, nestává se nám, že bychom realizovali zbytečné kroky, vyměňovali funkční díly a... více»


20.10.2015

Zúčastněte se EcoRallye a vyhrajte DS5

Umíte jezdit úsporně? Přijďte nám to ukázat. Ve dnech 26-29.10.2015 pořádáme první ročník závodu v úsporné jízdě Ecorallye. Cíl je jednoduchý, ne však snadný. Na předem vytyčené 10 km trase musíte porazit své soupeře. S Citroen Berlingo 1,6HDi 100k musíte zajet jízdu s co nejnižší spotřebou. Vítěz získá slávu, diplom a hlavně luxusní vůz DS 5 na... více»


19.10.2015

Jak dobře znáte kontrolky u auta?

Nedávný průzkum upozornil, že řidiči mnohdy nevědí, co symbolizují kontrolky na palubní desce vozu. To může mít mnohdy fatální následky. Zopakujme si nejdůležitější kontrolky u auta.   Obecně lze říct, že žlutá či oranžová kontrolka během jízdy upozorňuje na hrozící problém. Není však bezpodmínečně nutné začít závadu ihned řešit či navštívit... více»


16.10.2015

Vše, co jste potřebovali vědět o skrytých vadách při koupi ojetého vozu

V dnešním článku se podíváme, jak je to se skrytými vadami. Ukážeme si, co to jsou skryté vady a jak je dle zákona reklamovat.    Co je to skrytá váda? Za skrytou vadu se považuje to, co při koupi běžným způsobem neodhalíte. Může se jednat například o vadné palivové čerpadlo, prasklá hlava válců, spotřeba oleje, únik oleje atd. Za skryté vady... více»


15.10.2015

Nejlepší videa z Autosalonu Frankfurt

Nemohli jste navštívit stánek Citroen na Frankfurtském autosalonu? Nevadí, sesbírali jsme pro vás zajímavá videa. Redaktoři AutoPeriskop.cz se podívali na představované koncepční vozy: Podrobné představení novinky Citroen DS4 Crossback CITROEN AIRCROSS CONCEPT 2015 v reklamě více»


15.10.2015

Jsme součástí DS Private Sale

Nové luxusní vozy DS ihned k odběru za luxusní cenu, s prémiovým servisem na 5 let / 100 000 km v ceně vozu? To je exkluzivní nabídka DS Private Sale. Z naší nabídky vybíráme DS 3 So Chic 1.2 PureTech 110 S&S MAN Fialová Whisper + černá střecha Centrální sklad 553 900 Kč Na vyžádání DS 3 So Chic 1.2 PureTech 110 S&S MAN Bílá Nacré +... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15