Aktuality

12.11.2015

Jaké je vhodné auto pro tři děti?

V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat auto, do kterého se bez problémů vejdou tři autosedačky a tedy i tři děti. Při pohledu na český trh zjistíte, že vozů, které by měly tři isofixové úchyty či tři plnohodnotné bezpečnostní pásy, do kterých by bylo možné pohodlně vedle sebe poskládat tři dětské sedačky není mnoho. Výrobci se snaží uvádět... více»


11.11.2015

Jak na výměnu chladící kapaliny?

Kromě pravidelného doplňování benzínu či nafty a hlídání hladiny oleje v motoru, je možné doma s trochou šikovnosti obstarat i výměnu chladící kapaliny. Jak na to si ukážeme v následujících odstavcích. K čemu slouží chladící kapalina? Její úkolem je ochlazovat motor a zabraňovat korozi v chladícím systému a chladiči. Ideální množství kapaliny... více»


10.11.2015

Ojetá auta na splátky

Potřebujete koupit vůz a nemáte dostatek hotovosti či chcete ušetřené peníze použít na něco jiného? Máme pro vás řešení. Nabízíme ojetá auta na splátky za výhodných podmínek. Výhody nákupu auta na splátky od Carlingu - vždy nejvýhodnější nabídka (vybíráme pro vás nabídky od několika finančních institucí) - rychlé vyřízení žádosti o splátky bez... více»


09.11.2015

Citroen C4 diesel za cenu benzínu

Chcete jezdit úsporně? Nyní máte výjimečnou příležitost pořídit nové modely C4 včetně Cactus a Picasso s naftovými motory za cenu benzinových. Pro více informací a absolvování zkušební jízdy navštivte náš autosalon. Ochutnávka speciálních cen CITROËN C4 LIVE EDITION 1.6 BlueHDi 100 MAN CENÍKOVÁ CENA 399 900 Kč SLEVA 30 000 Kč BONUS ZA STARÝ... více»


05.11.2015

Financování DS Privilege

Ve spolupráci s PSA Finance Česká republika jsme si pro vás připravili nové financování DS PRIVILEGE. Tato nová úvěrová nabídka přináší zákazníkům výhodu ve formě slevy 30 000 Kč vč. DPH z ceny vozu. U DS Privilege je možné zvolit nulovou nebo velmi nízkou akontací a délku financování od 1 do 6 let bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy. K... více»


04.11.2015

Vyjádření Citroën ke kauze emisí a spotřeby

Skupina PSA Peugeot Citroën zákazníkům garantuje, že vozy splňují emisní normy a ujišťuje, že ve vozech nikdy nebyl nainstalován žádným softwarem nebo zařízením umožňujícím odhalit test a aktivovat zařízení pro likvidaci škodlivin včetně oxidy dusíku, které by bylo při řízení v reálném provozu nečinné. Zároveň automobilka rozšiřuje spolupráci s... více»


04.11.2015

Kávovar Nespresso Pixi zdarma k nové DS

Luxusní vůz si zaslouží i luxusní vybavení a to nejen ve voze. Proto jsme se rozhodli, že každému zákazníkovi, který si od 1. října do 31. prosince 2015 zakoupí jakýkoliv nový vůz značky DS, dáme jako dárek kávovar Nespresso Pixie a výběr 150 kávových nejlepších kávových kapslí Small Nespresso Selection. A proč zrovna Nespresso? U obou značek je... více»


30.10.2015

Výsledky EcoRallye 2015

Tramtadá... a máme vítěze. V prvním ročníku soutěže EcoRallye se utkalo několik desítek závodníků. Vzhledem k tomu, že se jednalo o trať, kde o kopce nebyla nouze, dosáhlo se velmi dobrých výsledků a diváci viděli vynikající výkony závodníků. Zvítězil pan Pavel Špičák s výslednou spotřebou 4,2l., kterému tímto ještě jednou gratulujeme. Pan... více»


20.10.2015

Jak na rychlou opravu pneu u vašeho auta?

Jistě to znáte. Spěcháte do práce či na důležitou schůzku a zjistíte, že máte píchnutou pneumatiku. A teď, co s tím? Do servisu to nestíháte, asistenční službu, která by vám opravu zdarma provedla na místě nemáte zaplacenou. Nezbývá ni jiného, než si poradit sám. Jak na to si ukážeme v následujících odstavcích. Jako nejsnadnější varianta se nám... více»


20.10.2015

Diagnostika Citroen

V našem autorizovaném servisu zjišťujeme závady na automobilech za použití moderních technologií, které dokáží snížit dobu nalezení chyby na desítky minut. S tím souvisí i rychlejší oprava bez pochybení. Jelikož dokážeme identifikovat, co způsobuje chybu na voze, nestává se nám, že bychom realizovali zbytečné kroky, vyměňovali funkční díly a... více»


20.10.2015

Zúčastněte se EcoRallye a vyhrajte DS5

Umíte jezdit úsporně? Přijďte nám to ukázat. Ve dnech 26-29.10.2015 pořádáme první ročník závodu v úsporné jízdě Ecorallye. Cíl je jednoduchý, ne však snadný. Na předem vytyčené 10 km trase musíte porazit své soupeře. S Citroen Berlingo 1,6HDi 100k musíte zajet jízdu s co nejnižší spotřebou. Vítěz získá slávu, diplom a hlavně luxusní vůz DS 5 na... více»


19.10.2015

Jak dobře znáte kontrolky u auta?

Nedávný průzkum upozornil, že řidiči mnohdy nevědí, co symbolizují kontrolky na palubní desce vozu. To může mít mnohdy fatální následky. Zopakujme si nejdůležitější kontrolky u auta.   Obecně lze říct, že žlutá či oranžová kontrolka během jízdy upozorňuje na hrozící problém. Není však bezpodmínečně nutné začít závadu ihned řešit či navštívit... více»


16.10.2015

Vše, co jste potřebovali vědět o skrytých vadách při koupi ojetého vozu

V dnešním článku se podíváme, jak je to se skrytými vadami. Ukážeme si, co to jsou skryté vady a jak je dle zákona reklamovat.    Co je to skrytá váda? Za skrytou vadu se považuje to, co při koupi běžným způsobem neodhalíte. Může se jednat například o vadné palivové čerpadlo, prasklá hlava válců, spotřeba oleje, únik oleje atd. Za skryté vady... více»


15.10.2015

Nejlepší videa z Autosalonu Frankfurt

Nemohli jste navštívit stánek Citroen na Frankfurtském autosalonu? Nevadí, sesbírali jsme pro vás zajímavá videa. Redaktoři AutoPeriskop.cz se podívali na představované koncepční vozy: Podrobné představení novinky Citroen DS4 Crossback CITROEN AIRCROSS CONCEPT 2015 v reklamě více»


15.10.2015

Jsme součástí DS Private Sale

Nové luxusní vozy DS ihned k odběru za luxusní cenu, s prémiovým servisem na 5 let / 100 000 km v ceně vozu? To je exkluzivní nabídka DS Private Sale. Z naší nabídky vybíráme DS 3 So Chic 1.2 PureTech 110 S&S MAN Fialová Whisper + černá střecha Centrální sklad 553 900 Kč Na vyžádání DS 3 So Chic 1.2 PureTech 110 S&S MAN Bílá Nacré +... více»


15.10.2015

Citroen testuje autonomní vůz

Citroen se zařadil mezi přední světové výrobce, kteří si pohrávají s myšlenkou automaticky řízeného vozu. V rámci cesty na světový kongres Intelligent Transport Systems (ITS) ujel testovací vůz 580 km dlouhou cestu zcela v automatickém režimu, bez zásahu řidiče. Vůz sám upravoval svou rychlost a přejíždění z pruhu do pruhu, přičemž se... více»


05.10.2015

Program Citroën & Vy

V rámci zkvalitňování servisních služeb přicházíme se 3 hlavními závazky pro maximální spokojenost zákazníkům. Jedná se o závazek vrácení vozu v čistém stavu, práce bez předchozího souhlasu zdarma a až 30% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let. Zaujala vás tato nabídka? Čtěte dále...   Žádná nečekaná překvapení Jako členové... více»


02.10.2015

Seznam chybových kódů Citroen

V dnešním článku jsme si připravili seznam chybových kódů Citroen. Více také v článku Diagnostika Citroen. Číslo chyby Možná příčina a její odstranění P0002 Pro sid801 / 803, tento chybový kód představuje chybu vysokotlakého regulátoru. V mnoha případech byla nutná výměna vysokotlakého čerpadla. Tento kód se může objevit i v případě příliš... více»


23.09.2015

Family Days od Citroen právě začaly

Objevte skvělou nabídku osvědčených rodinných vozů za atraktivní ceny. Vybrané vozy C3 Picasso, Berlingo a C4 Picasso nyní za atraktivní ceny. Přesvědčte se o modularitě, výhledu, prostoru a komfortu rodinných vozů Citroen. Dále naleznete v akci také: Zjistit více informací>> více»


16.09.2015

Jak často měnit rozvody u auta?

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď, při výměně rozvodů postupujte dle doporučení výrobce a servisního technika. Pozdní výměna znamená velké investice do následné opravy. Co hrozí? Nepohlídáte-li si výměnu rozvodového řemene, hrozí v nejhorším případě totální destrukce motoru. Při prasknutí či přeskočení se střetávají ventily s písty a dochází... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15