Aktuality

08.03.2016

Akční pakety na užitkové vozy Citroen

Víte, že chytří řemeslníci řídí Citroen? Využijte speciální akce na pakety s klimatizací zdarma na některý z užitkových vozů. Zjistit více informací>> více»


07.03.2016

Co znamená u vozů ekologická daň ?

Ekologická daň je poplatek, který platí majitelé starších vozů za to, že automobil nesplňuje ekologické limity. Při jeho výpočtu je rozhodující emisní třída vozu, stáří vozu o výši daně nerozhoduje. Každé vozidlo je dle normy zařazeno do emisních tříd EURO 0 až EURO 5. Ty určují množství vypouštěných emisí do ovzduší. Platí jednoduché pravidlo,... více»


15.02.2016

Tipy na nejlepší firemní auto

Firemní auta slouží k jiným účelům a běží ve zcela odlišném režimu, než vozy pro soukromé potřeby. Proto by měl i samotný výběr vozu podléhat specifickým kritériím. V následujících odstavcích vám se specifiky seznámíme a dáme konkrétní tipy na správný firemní vůz. Počet ujetých kilometrů Firemní auta každý rok najedou několik desítek tisíc... více»


11.02.2016

Co je to VIN kód?

VIN je zkratka označující identifikační číslo vozidla. Jedná se o mezinárodně používaný identifikátor, které nejčastěji naleznete na motoru, karoserii, lemu předního okna a na dalším místech, které nejsou záměrně známé - jsou těžko dostupné, aby nemohlo dojít k jejich přeražení a pozměnění. VIN se využívá k zjištění, zda vozidlo není kradené, není... více»


11.02.2016

Jak se dostat do zamrzlého auta?

Při obzvláště silných mrazech se může stát, že přijdete k vozu a nedaří se vám je otevřít. V následujících odstavcích vám poradíme, jak auto otevřít a nastartovat. Rozmrazovač zámků Nejčastější příčinou zamrznutí vozu je zámek. V případě, že je zamrznutý, doporučujeme použít rozmrazovač. Za cenu nižší, než jedno pivo získáte pomocníka, který na... více»


08.02.2016

Co skrývá Citroën SpaceTourer UNLIMITED LIFE?

Citroën SpaceTourer nabízí 3 tvarové řešení a uspořádání, které cílí na podnikatele i rodiny s dětmi. Vůz lze charakterizovat 3 základními vlastnostmi: komfort, praktičnost a krása. SpaceTourer nabízí řidiči i posádce maximální komfort i při delších cestách. Optimistický, praktický a uživatelsky příjemný SpaceTourer dokáže předvídat všechny... více»


08.02.2016

Jak financovat nákup firemního vozu?

V tomto článku se zaměříme na to, zda je výhodnější nákup vozu z vlastních zdrojů či si na to někde vypůjčit. Popíšeme jednotlivé metody financování včetně kladů a záporů a poradíme vám, které financování je pro vás nejvýhodnější. Před samotným rozhodováním o volbě způsobu financováním firemního vozu si je nutné určit potřeby a to zejména, jak... více»


02.02.2016

Citroën C5 s financováním Privilege

Ve spolupráci s PSA Finance Česká republika jsme si připravili financování PRIVILEGE na model Citroen C5. Výhodou úvěrové nabídky je sleva 30 000 Kč vč. DPH z ceny vozu. Ideální volba s možností nízké anebo nulové akontace, s délkou financování od 1 roku až do 6 let bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy. Navíc lze zvolit pojištění od... více»


18.01.2016

DS Virgin Racing poprvé v Paříži

V prostorách u pařížské Invalidovny se 23. dubna poprvé představí účastním závodu Formule E tým DS Virgin Racing. U příležitosti tiskové konference navíc byla oznámena trať závodu, který proběhne v ulicích Paříže. S účastí počítají piloti stáje DS Virgin Racing Sma Bird a Jean-Eric Vergne. Dále se prezentoval jeden z monopostů DSV-01, které stáj... více»


15.01.2016

Známe rizika koupě vozu od soukromé osoby

Nákup vozidla přes inzerát od soukromé osoby představuje pro mnohé ideální volbu, pomocí které hodlají ušetřit několik desítek tisíc a koupit vůz v perfektním stavu. Po koupi však přichází rychlé vystřízlivění. Vůz má skryté vady, smlouva je nevýhodně napsaná, majitel nekomunikuje. V následujících odstavcích vám prozradíme, jak se při nákupu u... více»


13.01.2016

Administrativa spojená s nákupem nového vozu

S nákupem nového vozu je spojena řada právních úkonů týkajících se registrace vozidla a zajištění pojištění. V následujících odstavcích jsem pro vás sepsali nezbytné kroky, které je nutné provést při koupi nového vozu. Sjednání povinného pojištění Před návštěvou úřadu má majitel vozu povinnost sjednat povinné ručení. To provedete u některé z... více»


04.01.2016

Citroen užitkové vozy ve výprodeji

Leden je ve znamení výprodeje skladů. Připravili jsme si slevy i na skladové užitkové vozy, u kterých můžete nákupem ušetřit téměř 400 000 Kč. Nezmeškejte tuto výjimečnou akci a navštivte nás v autosalonu. Jako ochutnávku z našich exkluzivních cen vybíráme: Jumper Furgon 30 L1H1 130 2.2 HDi 130 Bílá Banquise CARLING, Brno 647 200 Kč... více»


02.01.2016

Akce Last Minute od Citroen

Máme tu lednové výprodeje. Připravili jsme si pro vás nabídku skladových vozů za neodolatelné ceny. Využijte slevy až 140 000 Kč na nákup nového vozu. Akce platí pouze do 31.1.2016. Ukázka vozů se slevou Model Úroveň výbavy Motor Barva Prodejní místo Cena LAST MINUTE cena CITROËN C4 CACTUS FEEL EDITION 1.2 PureTech 82 MAN... více»


15.12.2015

Kde najít testy nafty a benzínu?

Životnost vozu ovlivňuje nejen kvalita použitých dílů a dílenského zpracování. Velkou měrou se na tom podílí i to, jak se o vůz staráte. Jak jej servisujete, jak často a kde a samozřejmě i to, jaké palivo používáte. Právě na kvalitu benzinu či nafty bychom se chtěli v dnešním článku zaměřit. Sesbírali jsme pro vás odkazy na články, které... více»


14.12.2015

Jak zabezpečit auto proti krádeži?

Dle statistik bylo za rok 2014 ukradeno celkově 8720 vozidel. Policii se daří každým rokem toto číslo snižovat, přesto počet ukradených vozů je stále alarmující. Proto jsme si pro vás připravili tento článek, v kterém jsme shrnuli jednotlivé bezpečnostní ochrany proti odcizení vozu, popsali jejich účinnost a upozornili na výhody a nevýhody... více»


10.12.2015

Proč jsou referenční vozy tak výhodné?

Věděli jste, že s nákupem referenčního vozů můžete ušetřit několik desítek až set tisíc korun? Za velmi výhodnou cenu můžete získat vůz, který sloužil zaměstnancům automobilky či autosalonu k prezentaci dané značky. Referenční vozy jsou výstavní skříní dealerů, proto jim poskytují náležitou péči a udržují je v perfektním stavu. Výhodu... více»


09.12.2015

Citroen představil elektromobil E-Mehari

Vzpomínáte si na vozítko z francouzské série filmů o četnících ze Saint-Tropez? Ano, jednalo se o Citroën Méhari, který se dočká nástupce v podobě malého vozu na elektřinu. Design vychází z konceptu Cactus M, o kterém jsme vás informovali v rámci zářijového Frankfurtského autosalonu. Vzhledově hodně připomíná svého staršího bratra - vůz Citroën... více»


09.12.2015

Chystá se nový užitkový vůz Citroën Spacetourer

Citroen na příští rok plánuje představit zcela nový užitkový vůz. Citroën Spacetourer má zaujmout segment rodinných velkoprostorových vozů a firmy, které se zabývají přepravou osob. Vůz by se měl vyrábět ve fabrice PSA ve francouzském Valenciennes. Podívejte se na první video vozu: více»


07.12.2015

Chystá se nová C3 a výroba na Slovensku

Citroën před několika dny oznámil, že hodlá v rámci šetření nákladů přesunout výrobu malého hatchbacku C3 na Slovensko. Dále také potvrdil, že pracuje na nástupci C3, který by měl být představený na březnovém autosalonu v Ženevě. Vůz má být postaven na platformě PF1, objeví se nové motory (benzinových tříválec 1.0 PureTch, 1.2 PureTech a... více»


16.11.2015

Výhody a nevýhody chiptuningu

O chiptunningu panuje v Česku řada pověr a mýtů. Obhájci této metody se domnívají, že automobilky po letech vývoje a testování nejsou schopny na trh přinést kvalitní motory s dostatečným výkonem a nízkou spotřebou. Lze chiptunningem získat nebo naopak ztratit? Cílem chiptunningu je ladění výkonu motorů s cílem zvýšení účinnosti (snížení... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15