Aktuality

11.09.2014

15 důvodů, proč navštěvovat autorizovaný servis

V následujícím článku jsme si pro vás připravili 15 důvodů, proč zvolit náš autorizovaný servis. Zjistíte, že návštěva autorizovaného servisu nemusí být drahá a že s ní můžete naopak ušetřit. Kvalifikovaný personál - naši mechanici postupují důkladná školení a testy přímo od výrobce Citroen. Zúčastňují se pravidelných seminářů přímo ve... více»


08.09.2014

Představujeme DIVINE DS

Modelová řada DS představuje vůz s názvem DIVINE DS z dílny pařížského ateliéru. Koncepční vůz je ztělesněním pokrokového know-how, elegance a technologie. Po přečtení následujících bodů se do něj zamilujete i vy: - výjimečné designové prvky: čtyřdveřová DIVINE DS (421 cm dlouhá a 198 cm široká) v metalicky šedém upoutá na první pohled... více»


03.09.2014

Ochodní akce Citroën pro září

Pro září jsme si pro vás připravili speciální akční balíčky pro vůz Citroën C4 Cactus, Citroën C1, Citroën C3 Picasso Tendance, Citroën C4 Vitamin a C-Elysée. Nový Citroën C4 Cactus nabízíme se servisní smlouvou FREEDRIVE na 36 měsíců/60 000 km, která majitele zbavuje jakýchkoliv starostí s provozem. Freedrive zahrnuje prodlouženou záruku,... více»


02.09.2014

3 tipy na ideální malé auto pro ženy

Připravili jsme si zajímavé tipy pro ty, co shánějí druhé auto do rodiny pro ženu či děti a pro ty, kteří se budou přepravovat převážně po městě, do práce či do školy. Vybírali jsme z kategorie malých aut, které mají nízkou spotřebu, nízké povinné ručení a malé požadavky na údržbu. 1 Nový Citroen C1 Nástupce oblíbené C1 vyniká omlazeným... více»


01.09.2014

Servisní manuály Citroën

Připravili jsme si pro vás největší přehled dostupných manuálů pro vozy značky Citroën na českém trhu. Všechny návody jsou v českém jazyce a vztahují se k samotným vozům i doplňkovému příslušenství. V přehledu naleznete manuály na vozy, které se aktuálně v Česku prodávají a také návody pro starší vozy, které již byly nahrazeny novějšími. Pro... více»


15.08.2014

V Evropě se stalo Citroën C4 Picasso nejprodávanější MPV

V 1. pololetí roku 2014 se stal v Evropě Citroën C4 Picasso lídrem segmentu MPV. Od června 2013, kdy byl vůz představen, se jej prodalo jen v Evropě již více než 125 000 kusů. O úspěších a kvalitách vozů svědčí řada získaných ocenění a i to, že 2/3 vozů je prodaných ve vyšších úrovních výbavy zvyšující komfort a pohodu při cestách. Patří k nim... více»


14.08.2014

Airbump - účinná ochrana vozu

Parkování patří k tomu nejsložitějšímu při řízení automobilu. Zvláště u obchodních domů či sídlišť zaparkovat bez újmy znamená mnohdy velký problém. Můžete být sebelepší řidič a přesto se občas stane, že odjíždíte s poškozeným autem od promáčklin při nepozorném parkování ostatních řidičů nebo od nákupních vozíků horlivých nakupujících.... více»


14.08.2014

Nová Citroen C1 v testech

Prohlédněte si video, na kterém blogeři z celého světa hodnotí nový Citroen C1. Jak se vám nový vůz líbí? My jsme nadšení. Přijďte si jej prohlédnout do našeho autosalonu. více»


04.08.2014

Citroen má nejspolehlivější SUV

Dle exkluzivního žebříčku reliabilityindex.com byl Citroen Berlingo Multispace vyhodnocen jako nejspolehlivější MPV. Mezi srovnávanými vozy dosáhl nejnižšího indexu poruchovosti. Statistika komplexně hodnotí všechny důležité faktory, které zákazník při používáni zvažuje. Je to počet poruch, cena a doba opravy, čas mimo provoz nebo počet... více»


02.08.2014

Neničíte si váš dieselový motor?

Někteří majitelé dieselových automobilů si stěžují na časté poruchy a drahé opravy motorů. Zdůvodňují to nekvalitním provedením vozu, ale není chyba na straně řidičů? V článku se podívám jakým chybám by se řidiči měly vyhnout, aby jim auto vydrželo co nejdéle. První chybou bývá samotný nákup dieselového místo benzínového motoru. Pro popojíždění... více»


01.08.2014

Představujeme systém odpružení Citroen Hydractive

Citroen Hydractive představuje chytré řešení, které dokáže v reálném čase upravovat nastavení podvozku podle získaných informací. Základem Hydractive jsou elektronická čerpadla, speciálně vyvinutá čidla a řídící systém, který dokáže pomocí vysokotlakého hydralického okruhu upravovat světlou výšku podle rychlosti a podle kvality povrchu... více»


18.07.2014

Citroën za 1. pololetí 2014 zaznamenal nebývalý růst

Dnes byly oznámeny dlouho očekávané výsledky prodeje značky Citroën. Celosvětové prodeje se zvýšily o 7 % a potvrdily tak oživení nastavované v roce 2013. Tohoto výsledku značka nedosáhla již více než 10 let. Stále významnější se krom evropského trhu stává Čína, kde automobilka prodává již čtvrtinu své produkce. Za úspěchem stojí nový CITROËN... více»


17.07.2014

Jak zdarma ověřit původ vozu

Nákup nového vozidla nepřináší jen samá pozitiva, ale také značná rizika. Při pořízení ojetiny se u některých prodejců můžete setkat s nejasným původem vozu a s jistým rizikem soudních sporů. Před nákupem ojetého vozu doporučujeme ověřit, zda vozidlo nefiguruje v evidenci Policie ČR jako kradené nebo i to, zda není registrováno v databázi... více»


17.07.2014

Citroën získal ocenění Motor roku 2014

Na výstavě Engine Expo 2014 byla Citroënu slavnostně předána mezinárodní cena Motor roku 2014 v kategorii motorů o objemu 1,4 l až 1,8 l. Ocenění „International Engine of the Year“ si koncern PSA Peugeot Citroën získal již po osmé. Prestižní britský časopis Engine Technology International ocenil benzínový motor s přímým vstřikováním o objemu... více»


14.07.2014

Červencové akce u Citroenu

Léto je v plném proudu a s ním také nová akční nabídka na osobní i užitkové vozy za atraktivní ceny. Nezmeškejte svou příležitost a nakupujte výhodně. Citroën C-Elysée za výjimečnou cenu 179 900 Kč Výbava Attraction 1.2VTi 72 S bonusem 20 000 Kč za Váš starý vůz. ESP+ASR, ABS+EBD+EBA, 4x airbag Elektricky ovládaná okna... více»


03.07.2014

Operativní leasing Citroën a jeho výhody

Operativní leasing Citroën představuje skvělé řešení pro ty, co chtějí mít stále nové auto, bez starostí s následným prodejem a servisováním. Smlouva se s leasingovou společností uzavírá na kratší dobu, než je životnost a doba odepisování auta dle platné legislativy (od 24 až 60 měsíců). Po ukončení leasingu zůstává ve vlastnictví pronajimatele, v... více»


23.06.2014

Známe původ znaku Citroën

Za tvůrce podoby loga automobilky Citroën je považován zakladatel André Citroen, významný francouzský průmyslník. O vzniku loga rozhodla náhoda, kdyby se André nevydal na svatební cestu do Polska a kdyby si nevšiml dvojitých šikmých zubů u převodovky parních mlýnů, mohlo by dnes logo vypadat zcela jinak. Ihned, jak André uviděl šikmé zuby, ucítil... více»


20.06.2014

10 omylů při nákupu ojetého auta

Nákup bazarového auta může pro vás znamenat jistou míru rizika. V následujícím článku si ukážeme 10 nejčastějších omylů, které byste měli znát, než půjdete koupit ojetinu. Důvody, proč jsou u nás bazarové vozy tak oblíbené jsou jednoduché - levnější pořizovací cena, možnost zakoupit luxusnější, větší vůz s lepší výbavou a menší ztráta hodnoty... více»


13.06.2014

Rizika odstranění filtru pevných částí DPF

Filtry pevných částic se ve Francii označují FAP (Filtre Anti Particules), ve zbytku světa je však najedete spíše pod označením DPF (diesel Particulate Filter). V současné době je toto zařízení předmětem mnoha diskuzí, kde na jedné straně stojí zastánci lidského zdraví a udržitelného rozvoje a na straně druhé lidé snažící se minimalizovat svoje... více»


11.06.2014

Prohlédneme váš vůz za za 249 Kč

Blíží se doba dovolených a delších cest po ČR a do zahraničí. Nechte si od nás zkontrolovat váš vůz za symbolickou cenu 249 Kč. Prohlídka obsahuje zjištění stavu oken a čelního skla stavu karoserie a laku funkce spojkového a plynového pedálu funkce ruční brzdy stavu a funkce stěračů a ostřikovačů kontroly světel stavu pneumatik,... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15