Aktuality

01.10.2014

Nabídka inovativního financování SimplyDrive & FlexiDrive

Pro zákazníky si Citroën připravil zcela nový způsob financování nákupu vozidla. Financování plně odpovídá očekáváním zákazníků z hlediska rozpočtu a transparentnosti provozních nákladů. Zákazník tak přesně ví, kolik bude každý měsíc za svůj vůz platit, vše probíhá v naprosté transparentnosti. V nabídce máme tyto dvě verze: Financování... více»


18.09.2014

Citroën C4 Cactus přináší Dny otevřených dveří

Využijte dnů otevřených dveří od 18. - 20. září 2014 a získejte voucher v hodnotě 20 000 Kč na nákup příslušenství, služeb nebo další výbavy k vozu Citroën C4 Cactus. Můžete zdarma získat například: - zimní pneumatiky - příplatková výbava - servisní služby - výkupní prémii na Váš starý vůz Kromě toho máte nárok na Free Drive zdarma... více»


18.09.2014

Představujeme FLEXI FINANCOVÁNÍ

Ve spolupráci s PSA Finance Česká Republika vám nabízíme novou možnost financování s názvem FLEXI - vhodné zejména pro zájemce o vůz Citroën C4 Cactus. Zákazníkovi nabízí úpravu měsíční splátky díky volbě výše poslední splátky za financovaný vůz. Dle poslední splátky, která může být mezi 10% a 20% z ceny vozu při financování na dobu 4 let, anebo... více»


12.09.2014

Citroen na Autoshow Praha

Ve dnech 25. - 28.9.2014 se koná výstava Autoshow Praha, kde bude široké veřejnosti prezentována horká podzimní novinka Citroënu C4 Cactus. U ní si budou moci návštěvníci prohlédnout originální design, ochranné prvky Airbump, které mají i dekorativní funkci či airbag spolujezdce umístěný ve střeše. Chybět nebude ani nový Citroën C1 a kompletní... více»


11.09.2014

15 důvodů, proč navštěvovat autorizovaný servis

V následujícím článku jsme si pro vás připravili 15 důvodů, proč zvolit náš autorizovaný servis. Zjistíte, že návštěva autorizovaného servisu nemusí být drahá a že s ní můžete naopak ušetřit. Kvalifikovaný personál - naši mechanici postupují důkladná školení a testy přímo od výrobce Citroen. Zúčastňují se pravidelných seminářů přímo ve... více»


08.09.2014

Představujeme DIVINE DS

Modelová řada DS představuje vůz s názvem DIVINE DS z dílny pařížského ateliéru. Koncepční vůz je ztělesněním pokrokového know-how, elegance a technologie. Po přečtení následujících bodů se do něj zamilujete i vy: - výjimečné designové prvky: čtyřdveřová DIVINE DS (421 cm dlouhá a 198 cm široká) v metalicky šedém upoutá na první pohled... více»


03.09.2014

Ochodní akce Citroën pro září

Pro září jsme si pro vás připravili speciální akční balíčky pro vůz Citroën C4 Cactus, Citroën C1, Citroën C3 Picasso Tendance, Citroën C4 Vitamin a C-Elysée. Nový Citroën C4 Cactus nabízíme se servisní smlouvou FREEDRIVE na 36 měsíců/60 000 km, která majitele zbavuje jakýchkoliv starostí s provozem. Freedrive zahrnuje prodlouženou záruku,... více»


02.09.2014

3 tipy na ideální malé auto pro ženy

Připravili jsme si zajímavé tipy pro ty, co shánějí druhé auto do rodiny pro ženu či děti a pro ty, kteří se budou přepravovat převážně po městě, do práce či do školy. Vybírali jsme z kategorie malých aut, které mají nízkou spotřebu, nízké povinné ručení a malé požadavky na údržbu. 1 Nový Citroen C1 Nástupce oblíbené C1 vyniká omlazeným... více»


01.09.2014

Servisní manuály Citroën

Připravili jsme si pro vás největší přehled dostupných manuálů pro vozy značky Citroën na českém trhu. Všechny návody jsou v českém jazyce a vztahují se k samotným vozům i doplňkovému příslušenství. V přehledu naleznete manuály na vozy, které se aktuálně v Česku prodávají a také návody pro starší vozy, které již byly nahrazeny novějšími. Pro... více»


15.08.2014

V Evropě se stalo Citroën C4 Picasso nejprodávanější MPV

V 1. pololetí roku 2014 se stal v Evropě Citroën C4 Picasso lídrem segmentu MPV. Od června 2013, kdy byl vůz představen, se jej prodalo jen v Evropě již více než 125 000 kusů. O úspěších a kvalitách vozů svědčí řada získaných ocenění a i to, že 2/3 vozů je prodaných ve vyšších úrovních výbavy zvyšující komfort a pohodu při cestách. Patří k nim... více»


14.08.2014

Airbump - účinná ochrana vozu

Parkování patří k tomu nejsložitějšímu při řízení automobilu. Zvláště u obchodních domů či sídlišť zaparkovat bez újmy znamená mnohdy velký problém. Můžete být sebelepší řidič a přesto se občas stane, že odjíždíte s poškozeným autem od promáčklin při nepozorném parkování ostatních řidičů nebo od nákupních vozíků horlivých nakupujících.... více»


14.08.2014

Nová Citroen C1 v testech

Prohlédněte si video, na kterém blogeři z celého světa hodnotí nový Citroen C1. Jak se vám nový vůz líbí? My jsme nadšení. Přijďte si jej prohlédnout do našeho autosalonu. více»


04.08.2014

Citroen má nejspolehlivější SUV

Dle exkluzivního žebříčku reliabilityindex.com byl Citroen Berlingo Multispace vyhodnocen jako nejspolehlivější MPV. Mezi srovnávanými vozy dosáhl nejnižšího indexu poruchovosti. Statistika komplexně hodnotí všechny důležité faktory, které zákazník při používáni zvažuje. Je to počet poruch, cena a doba opravy, čas mimo provoz nebo počet... více»


02.08.2014

Neničíte si váš dieselový motor?

Někteří majitelé dieselových automobilů si stěžují na časté poruchy a drahé opravy motorů. Zdůvodňují to nekvalitním provedením vozu, ale není chyba na straně řidičů? V článku se podívám jakým chybám by se řidiči měly vyhnout, aby jim auto vydrželo co nejdéle. První chybou bývá samotný nákup dieselového místo benzínového motoru. Pro popojíždění... více»


01.08.2014

Představujeme systém odpružení Citroen Hydractive

Citroen Hydractive představuje chytré řešení, které dokáže v reálném čase upravovat nastavení podvozku podle získaných informací. Základem Hydractive jsou elektronická čerpadla, speciálně vyvinutá čidla a řídící systém, který dokáže pomocí vysokotlakého hydralického okruhu upravovat světlou výšku podle rychlosti a podle kvality povrchu... více»


18.07.2014

Citroën za 1. pololetí 2014 zaznamenal nebývalý růst

Dnes byly oznámeny dlouho očekávané výsledky prodeje značky Citroën. Celosvětové prodeje se zvýšily o 7 % a potvrdily tak oživení nastavované v roce 2013. Tohoto výsledku značka nedosáhla již více než 10 let. Stále významnější se krom evropského trhu stává Čína, kde automobilka prodává již čtvrtinu své produkce. Za úspěchem stojí nový CITROËN... více»


17.07.2014

Jak zdarma ověřit původ vozu

Nákup nového vozidla nepřináší jen samá pozitiva, ale také značná rizika. Při pořízení ojetiny se u některých prodejců můžete setkat s nejasným původem vozu a s jistým rizikem soudních sporů. Před nákupem ojetého vozu doporučujeme ověřit, zda vozidlo nefiguruje v evidenci Policie ČR jako kradené nebo i to, zda není registrováno v databázi... více»


17.07.2014

Citroën získal ocenění Motor roku 2014

Na výstavě Engine Expo 2014 byla Citroënu slavnostně předána mezinárodní cena Motor roku 2014 v kategorii motorů o objemu 1,4 l až 1,8 l. Ocenění „International Engine of the Year“ si koncern PSA Peugeot Citroën získal již po osmé. Prestižní britský časopis Engine Technology International ocenil benzínový motor s přímým vstřikováním o objemu... více»


14.07.2014

Červencové akce u Citroenu

Léto je v plném proudu a s ním také nová akční nabídka na osobní i užitkové vozy za atraktivní ceny. Nezmeškejte svou příležitost a nakupujte výhodně. Citroën C-Elysée za výjimečnou cenu 179 900 Kč Výbava Attraction 1.2VTi 72 S bonusem 20 000 Kč za Váš starý vůz. ESP+ASR, ABS+EBD+EBA, 4x airbag Elektricky ovládaná okna... více»


03.07.2014

Operativní leasing Citroën a jeho výhody

Operativní leasing Citroën představuje skvělé řešení pro ty, co chtějí mít stále nové auto, bez starostí s následným prodejem a servisováním. Smlouva se s leasingovou společností uzavírá na kratší dobu, než je životnost a doba odepisování auta dle platné legislativy (od 24 až 60 měsíců). Po ukončení leasingu zůstává ve vlastnictví pronajimatele, v... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15