Aktuality

03.02.2015

Ideální vůz pro seniory

Při nákupu vozu pro seniory není až tak důležitý výkon, design či reprezentativnost vozu. Ve stáří se do popředí dostává pohodlí, jednoduchá obsluha, snadné nasedání, nízká pořizovací cena a provozní náklady či použití asistenčních systémů pro usnadnění parkování. Na co se při výběru vozu pro důchodce zaměřit? Pohodlnost sedadel - kromě rozměru... více»


13.01.2015

Při cestě do zahraničí nezapomeňte na povinnou výbavu

Při plánování cesty do zahraničí byste krom dokladů, peněz a osobního vybavení neměli zapomenout zabalit i výbavu pro váš automobil. Jak si ukážeme v následujících odstavcích, povinná výbava se v jednotlivých zemích značně liší. Již od roku 1968 platí Vídeňská úmluva o silničním provozu, která říká, že povinná auto-výbava se řídí dle země, ve... více»


12.01.2015

Zdarma 5 let záruka na každý nový vůz

Využijte prodloužené záruky až na 5 let pro váš vůz Citroën a rozšířených asistenčních služeb v rámci programů CITROËN EssentialDrive, IdealDrive a FreeDrive a služby Assistance. Nabídka prodloužené záruky na 5 let/100 000 km se týká modelů Citroën C4 Picasso, Grand C4 Picasso a Citroën C4 Cactus. Nově při nákupu tohoto modelu mohou zájemci využít... více»


05.01.2015

Operativní leasing Citroën pro soukromé osoby

A je to tu. Služba, které jste se nemohli dočkat. Citroen oficiálně představil operativní leasing RELAX a RELAX PLUS určený pro soukromé osoby (a podnikatele). Výhodou operativního financování je používání vozu bez nutnosti koupě =bez vysokých počátečních nákladů. Pronajímatel platí každý měsíc po dobu 24 měsíců nebo 36 měsíců pouze fixní částku.... více»


05.01.2015

Blíží se modernizovaná řada Citroën C4

Se začínajícím novým rokem je definitivně potvrzené, že se dočkáme modernizované řady Citroën C4. Od uvedení vozu v roce 2010 se vyrobilo více než 450 000 kusů. To je důvod k oslavě a modernizaci v podobě nového světelného podpisu, užitečných technologií a motorů poslední generace. Podívejte se sami na obrázky, jak změna vozu prospěla. C4 nyní... více»


01.01.2015

Výhody a nevýhody koupě auta na úvěr, leasing a v hotovosti

Naši zákazníci se nás často ptají, jaké jsou rozdíly mezi nákupem auta na leasing, úvěr a v hotovosti. Rozhodli jsme se sepsat výhody a nevýhody těchto nejoblíbenějších typů financování. Výhody nákupu na leasing + snadné a rychlé sjednání (rychlejší než úvěr) + pro fyzické osoby a společnosti představuje leasing daňovou výhodu v podobě... více»


18.12.2014

Aktuální české videotesty vozů Citroen

O Citroënu je v poslední době slyšet. To potvrzuje i zájem českých médií, které si tuto francouzskou značku oblíbily a pravidelně ji testují. V dnešní aktualitě naleznete videotesty Citroenu Grand C4 Picasso a DS3. Jako bonus přikládáme video pro milovníky veteránů. Citroen Grand C4 Picasso 2,0 Blue HDi Na Primě v Autosalonu získal Citroen... více»


17.12.2014

Jak postupovat při nákupu automobilu

Nákup automobilu není náročný, přesto se najdou klienti, kteří z toho mají obavy. Pro naše zákazníky nabízíme kompletní servis usnadňující nákup vozu. Máme připravené kupní smlouvy v souladu se zákonem, naši prodejci jsou k dispozici v jednání s úřady či pojišťovnou. V případě zájmu vše obstaráme za vás k vaší maximální spokojenosti. Přesto... více»


15.12.2014

Nákup nového auta a odpočet DPH

Již delší dobu platí, že při nákupu nového automobilu je možné uplatnit odpočet DPH. Podnikatel může vybírat z kompletní nabídky vozů, nemusí se limitovat původní úzkou skupinou nákladních M1 vozů. Pro odpočet DPH musí subjekt splnit tři základní podmínky. Být podnikající osobou a být přihlášen k platbě DPH. Dle aktuální legislativy je... více»


15.12.2014

Citroën C4 Cactus získal od BBC TopGear cenu Hatchback roku 2014

Odborná porota jednoho z nejznámějších motoristických magazínu v Anglii BBC TopGear Magazine udělila vozu Citroën C4 Cactus cenu Hatchback roku 2014. Citroen tak úspěšně navázal na loňský úspěch C4 Picasso, který získal cenu za Nejlepší rodinné auto. Gratulujeme a přejeme další úspěchy. Pokud si chcete vůz prohlédnout osobně, neváhejte navštívit... více»


08.12.2014

Vybíráme ideální rodinný vůz

Nákup rodinného automobilu významně zatíží rodinný rozpočet. U rodinného vozu nehraje až takovou roli zrychlení či maximální rychlost, ale důležitá je především bezpečnost, spolehlivost či velikost zavazadlového prostoru. Prioritní je bezpečnost U rodinného automobilu by měla být vždy na prvním místě bezpečnost. Obecně lze říct, čím novější a... více»


05.12.2014

Financování bez navýšení na jakýkoliv vůz Citroën

Do 31.12.2014 můžete využít probíhající akce a získat jakýkoliv vůz Citroen s nulovým navýšením při využíti financování Citroën Financial Services. Podívejte se na následující modelové příklady. Tuto akci je však možné využít na celou modelovou řadu osobních vozů CITROËN. Nový C4 Attraction 1.4 VTi 95 MAN v ceně 319 900 Kč s DPH Úroková... více»


04.12.2014

Last minute ceny od Citroen

Ještě několik dní můžete nakupovat skladové vozy od Citroenu za akční cenu. Připravili jsme si pro vás kompletní seznam zvýhodněných vozů. Více o nabídce vozů v našem autosalonu v sekci SKLADOVÉ A PŘEDVÁDĚCÍ VOZY a také na stránkách Citroenu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Zjistit více informací >> Citroen Last... více»


18.11.2014

Citroën C4 Cactus využívá Elastollan

Citroën si zakládá na inovacích. I to je jeden z důvodů, proč jako první z automobilek začal používat termoplastický polyuretan (TPU) bez nutnosti použití nátěru. Citroën používá TPU Elastollan® AC 55D10 HPM pro opláštění Citroënu C4 Cactus s tzv. Airbump. Více o tomto systému jsme psali v samostatném článku Airbump - účinná ochrana vozu. Až... více»


13.11.2014

Vyplatí se tankování prémiového paliva?

Již několik let se můžeme u některých benzinových stanic setkávat s prémiovými palivy, které bývají o několik korun dražší než běžný benzín či nafta. Vyplatí se prémiová paliva tankovat nebo jde jen o magnet na peněženku zákazníka? Za prémiová paliva se obecně považují pohonné hmoty s vyšším oktanovým nebo cetanovým číslem. Oktanové číslo udává... více»


06.11.2014

Představujeme služby Citroën Chrono Servis

Pro dlouhou a stabilní životnost je důležitá pravidelná údržba. Díky službě Citroën Chrono Servis můžete ušetřit čas potřebný k servisu vozu (okamžitý příjem do servisu) při zachování maximální spolehlivosti a obvyklého rozpočtu. Při využití Citroën Chrono Servis přesně víte, jak dlouho se Váš vůz v servisu zdrží. Vyškolený technik pomocí přesně... více»


03.11.2014

Jaké je ideální auto do města?

Ideální městské auto má své specifické nároky. Nejde ani tak o výkon či dojezd a různé jízdní slavnosti, ale především o spotřebu, pohodlí při městském provozu a snadné parkování. Tip 1. Malý nebo velký vůz Hledáte-li malý vůz, doporučujeme přečíst náš článek 3 tipy na ideální malé auto pro ženy. Nespornou výhodou malých aut je nízká spotřeba,... více»


01.11.2014

Střípky z Pařižského autosalonu

Zpětně je vidět, že Pařížský autosalon byl pro automobilku Citroën úspěšný. Během 14 dnů probíhající výstavy stoupl počet objednávek oproti roku 2012 o 21 %, nárůst byl také v testovacích jízdách (1000 uskutečněných), vozy si prohlédlo 1 milion návštěvníků a od motoristického časopisu Argus získal Citroen ocenění Nejlepší stánek za originální... více»


16.10.2014

10 tipů na co nezapomenout u auta zkontrolovat před zimou

Ranní sychravé počasí nám dává vědět, že se blíží zima. Nástup zimní sezony by mělo pro motoristy automaticky znamenat podstoupení několika kroků při kontrole svého vozidla. Nejedná se o nic složitého, přesto majitelé nechávají kontrolu na odbornících, kteří mají zkušenosti a při kontrole dokáží odhalit i další nedostatky, kterých by si laik... více»


07.10.2014

Podzimní Dny Fantomas od 6. do 26. října

V pondělí 6. října nás opět v showroomu navštívil sám velký Fantomas. Zanechal zde zajímavé akce, přijďte se podívat a nepropásněte jedinečnou šanci, pouze do 26.10.2014. Říjnová Fantomasova nabídka obsahuje - 80 vozů za mimořádnou cenu - 4 ks zimní pneu zdarma - šrotovné za vaše staré auto až 40 000 Kč - na vybrané modely 0% úrok... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15