Aktuality

20.09.2017

Citroën přichází s novým kempingovým vozem SpaceTourer Rip Curl

Tato novinka vznikla za spolupráce automobilky Citroën a firmy Rip Curl, která výrazně napomohla svým know-how vytvořit tuto dokonalou dodávku do outdooru. Obě firmy společně již v minulosti spolupracovali, teď tedy úspěšně pokračují novým vozem SpaceTourer Rip Curl Concept, kterým chtěli splnit přání mnoha dobrodruhů a outdoor nadšenců. Ti určitě... více»


20.09.2017

Citroën společně s módním domem vytvořil módní elektromobil

Zajímavé spojení vzniklo při tvorbě vozidla na elektrický pohon – Citroën E-Méhari by Courrèges. Na vývoji se opět po úspěšné spolupráci na sněhově bílém konceptu vozu E-Méhari setkali firma Citroën a ikona ve světě módy - značka Courrèges. Díky tomu vznikl sériový módní elektromobil černé barvy, kterého se podle dostupných informací... více»


20.09.2017

Frankfurtský autosalon 2017 a novinky z dílny Citroën

V německém Frankfurtu nad Mohanem od 12. do 24. září 2017 probíhá na výstavišti mezinárodní autosalon, na kterém samozřejmě nemůže Citroën chybět. Automobilka představila zajímavé novinky, které vám zde shrneme. Jedná se o první veřejné představení kompaktního SUV Citroën C3 Aircross, dále také nové modely E-Méhari by Courrèges a SpaceTourer... více»


07.09.2017

Citroën jede za vámi aneb Experience Roadshow je znova tady

Opět po roce Citroën přichází s exkluzivní roadshow, kde si mohou zájemci naplno vyzkoušet skvělé a pohodlné vozy Citroën. Co je potřeba udělat? 1) Zvolte si nejbližší město, kde se roadshow koná: 2) Vyberte si vůz, který byste chtěli vyzkoušet: 3) Rezervujte si testovací jízdu. 4) A už si můžete jenom užívat jízdu. ... více»


06.09.2017

Citroën nabízí šrotovné až 120 000 Kč

Citroën se rozhodl konat a přináší ojedinělou nabídku: šrotovné až do výše 120 000 Kč na vybrané modely! Přitom standardní slevy bývají v řádech nižších desítek tisíc korun. Celá tahle akce platí od 1.9.2017 a poběží buď do vyčerpání částky, kterou si na to Citroën vyhradil, a nebo nejdéle do konce letošního roku. Proč tak vysoké šrotovné? Jde... více»


05.09.2017

Vznik a směrování DS modelů

Skupina PSA je mateřskou společností 3 značek automobilů - Citroën, DS a Pegueot. DS byla poprvé uvedena na trh jako luxusní prémiová podznačka Citroënu v roce 2009. Prvotní myšlenkou bylo uvedení prémiové řady, proto se také designéři inspirovali u ikonického modelu Citroënu DS. Vedle vozů pro masy tak vyjeli z linek také vozy pro vyšší třídu. DS... více»


21.08.2017

Francouzští prezidenti jsou většinou věrní Citroënu

Když si letos Francouzi zvolili za svého prezidenta Emmanuela Macrona, Citroën u toho nemohl chybět. Je již skoro tradicí od Charlese de Gaulla, že prezident Francie jezdí v Citroënu. De Gaulle přežil pokus o atentát jen díky svému autu 22. srpna v roce 1962 přežil francouzský prezident skoro jistou smrt jen díky svému autu přezdívaném Bohyně -... více»


08.08.2017

Jedete přes léto do Paříže? Stavte se u Citroënu na Champs-Elysées

Paříž je nejromantičtější místo na světě. Ať už tam pojedete kvůli Eiffelovce, zásnubám nebo si užít francouzského jídla, zastavte se také v C-42 Citroënu. Na jednom z nejznámějších bulvárů francouzského velkoměsta navštivte showroom francouzské značky Citroën. Champs-Elysées láká k nákupům, ale vy se běžte podívat na auta a novou letní kolekci.... více»


02.08.2017

Letos se legendární C2V potkaly v Portugalsku

Od 26. do 30. července se na pobřeží Atlantiku setkali nadšenci tohoto pohupujícího se modelu Citroënu. Sjezd veteránů má již tradici a koná se každý rok během léta v jiné zemi. Citroën C2V postavil po válce Francii na nohy. Nebo na kola 2CV byl tím stejným, co VW Brouk pro Německo nebo Fiat 500 pro Itálii. Model 2CV se proslavil svým... více»


31.07.2017

Benzínový tříválec PureTech třetí rok v řade zvolen motorem roku

Motor Puretech pokračuje ve spanilé jízdě. Na 18. ročníku vyhlašování výsledků ankety International Engine of the Year Awards v nemeckém Stuttgartu udělila mezinárodní porota tomuto benzínovému přeplňovanému třívalci už třetí rok v řadě cenu Motor roku 2017 v kategorii 1,0 – 1,4 l. Tento motor je k dispozici ve verzi 110 a 130 k (PureTech 110... více»


31.07.2017

Sébastien Loeb – Unikátní talent k našim službám

Sébastien Loeb je nejúspěšnější jezdec automobilového sportu - alespoň co se týče počtu trofejí, které za svoji více než 15 let dlouhou a bohatou kariéru získal. Podařilo se mu to i se skupinou PSA, se kterou v červenobílých barvách začínal svou kariéru a prošel s ní rallye, okruhy, rallyecross či závody do vrchu. Celkově v této spolupráci dosáhl 9... více»


31.07.2017

Citroën začal v Evropě prodej vozů přes internet

Skupina PSA, kterou kromě vozů Citroën tvoří i automobily značky DS (níže na foto model DS4) a Peugeot, oznámila, že své modely budou v Evropě prodávat i prostřednictvím webových stránek. Vypadá to tak, že trend prodejů automobilů přes internet má stoupající tendenci. Auto Palace s deseti automobilovými značkami na webových stránkách s možností... více»


19.06.2017

Poznejte Citroën C3 Aircross - nové kompaktní SUV

Automobilka Citroën to myslí s útokem na oblast SUV vážně. Po modelu C5 Aircross, který spatřil světlo světa na šanghajském autosalonu, byl v pondělí v Paříži oficiálně představen nový přírustek – model C3 Aircross. Jedná se o kompaktní SUV-B, které by mělo být nástupcem modelu C3 Picasso. Dle automobilky jde o nejprostornější model ve svém... více»


17.05.2017

Citroën tvořil s novým francouzským prezidentem historii

Emmanuel Macron se v neděli dopoledne stal osmým francouzským prezidentem a automobilka Citroën u toho nemohla chybět. Nový 39 letý prezident měl po své inauguraci promenádu v centru Paříže, kde ve slabém dešti zdravil svůj lid ve zbrusu novém modelu Citroënu- DS7 Crossback. Protože vůz byl představen veřejnosti jenom v březnu tohoto... více»


20.04.2017

Představujeme nový C5 Aircross - nejvýkonnější sériový Citroën všech dob

Vozy SUV představují globální fenomén tvořící téměř čtvrtinu prodejů ve světě. Citroën následuje trendy a pokračuje v ofenzívě u tohoto segmentu. Ve světové premiéře v Šanghaji byl před pár dny představen nový Citroën C5 Aircross. Základní údaje Jde o první středně velké SUV vlastního vývoje, inspirováno Aircross konceptem představeným v roce... více»


19.04.2017

Kdy přezout zimní pneumatiky za letní?

Nutí nás zákon k přezutí pneumatik ze zimních na letní? Pokud ano, odkdy a za jakých podmínek? A co dezény? Na tohle všechno si stručně odpovíme. Co říká zákon? Zákon 361/2000 Sb. určuje podmínky pro zimní pneumatiky, u kterých je nutnost přezutí buď od 1.11 do 31.3, nebo když to počasí samo o sobě vyžaduje. O letních tu ovšem nic nenajdete.... více»


06.04.2017

Nový E-Berlingo Multispace

Citroen Berlingo se na našich silnicích prohání již více než 20 let. Během této doby se stal oblíbeným automobilem pro volný čas. Nový E-Berlingo Multispace udržuje všechny praktičnosti vozu, prostornost, modulární konstrukci a k tomu navíc dodává účinnost a potěšení z jízdy z elektrického vozidla. Nahradí klasický benzínový Citroën... více»


24.03.2017

Vše, co potřebujete vědět o záruce na ojetý vůz

Přemýšlíte nad koupí auta, no nevíte se rozhodnout, jestli nové nebo ojeté? Bojíte se rizika slabé nebo žádné záruky u ojetých vozidel? Dovolili jsme si napsat článek, ve kterém Vás chceme obeznámit se vším, co by jste měli o záruce u ojetých vozidel vědět. Není to žádná věda a v zásadě se není čeho obávat, pokud jde o autorizovaného prodejce s... více»


16.03.2017

7 důvodů, proč se vyhnout neautorizovanému servisu

Každý správný vlastník auta ví, že pravidelný servis na vozidle je důležitý. Jednoznačně prodlužuje jeho životnost a tedy i záruku. Auto je třeba brát jako člena rodiny, protože Vám po celou dobu poctivě slouží a zaslouží tedy pravidelnou péči. A právě včasnými servisními prohlídkami můžete zabránit velkým a nákladným opravám, vzniklým či už z... více»


21.02.2017

Jakou máte generaci Citroënu Berlingo?

Od chvíle, kdy se Citroën Berlingo dostal na český trh, lámal žebříčky v prodávanosti víceúčelových dodávek (MPV). Co bylo ale překvapující, řemeslníci nebyli hlavními zákazníky. Ani dodnes nejsou. Citroën přišel s lidštější verzí auta a Berlingo nejvíce kupují rodiny s dětmi. U poslední verzi jsme v předchozím článku zde popisovaly komfort až ze 7... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14