Aktuality

27.09.2016

Viděli jste již CITROËN SPACETOURER?

Máte manželku, děti, psa a rádi cestujete? sbalení na dovolenou je pro vás noční můra? Již nemusí! Podívejte se na nový Citroën Spacetourer a nechte se unášet jeho úžasným prostorem s nadčasovým designem karoserie. Rodinné auto již nemusí být nudné!

Citroën Spacetourer

Rodinné auto


Víte, že se do nového Citroën Spacetourer vejde až devíti člená posádka? A pokud nepotřebujete tolik míst na palubě, sedačky můžete sklopit a pohodlně se usadit i se všemi zavazadly.
Navíc si můžete vybrat ze 3 velikostních variant, které jsou k dispozici (XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m). Vyberte si z naší nabídky.
Citroën Spacetourer

Interiér


Maximální komfort nejen pro řidiče, ale i posádku - to se snažil dát koncern Citröen do nového Spacetoureru. Otočné sedačky, vyvýšené sedadlo pro řidiče, panoramatické okno a výborná akustika. Nejen těmito parametry Spacetourer dominuje. Můžete si sedačky ve 2 a 3. řadě sklopit a plně relaxovat jako ve vašem gauči.

Citroën Spacetourer

Citroën Spacetourer

Citroën Spacetourer

Spotřeba a bezpečnost


Pod kapotou Spacetourera nalezneme vždy dieselové motory BlueHDi, kde motor o výkonu 115 koní nabízí průměrnou spotřebu pouhých 5,1 litrů na 100 kilometrů!
Bezpečnostní prvky:
- systém sledování mrtvého úhlu
- adaptivní tempomat
- systém snímání značek (s uvedeném rychlosti na předním panelu)
- active safety break (detekce nebezpečí a srážky pomocí multifunkční kamery)


A zejména.. DESIGN


Citroën Spacetourer

Citroën Spacetourer

Citroën Spacetourer


Všechny aktuality