Aktuality

25.04.2014

V Pekingu představen Citroën C-XR Concept

Vypadá to, že pekingský autosalon bude pro značku Citroën velice důležitý. Na veletrhu před několika dny představil koncept SUV, který kombinuje eleganci a robustnost. Eleganci přináší harmonické proporce a propracovaný styl - posuďte sami z přiloženého obrázku.

Citroën C-XR Concept nabízí ideální poměr šířka/výška (179 cm x 156 cm) pro vyvážené proporce,kratší délku 426 cm pro větší mrštnost při manévrování či největší rozvor ve své kategorii (265 cm).

Citroën C-XR se zaměřuje na pohodlí a bezpečnosti posádky vozu. Velmi důležitý je také jízdní komfort díky nastavení nápravového systému, jež je výsledkem know-how značky CITROËN a řidiči poskytuje pocit dokonalé kontroly nad řízením a přitom stírá veškeré nerovnosti vozovky.

Citroen X-XRCitroën C-XR Concept byl vybaven nejvýkonnějšími technologiemi pro větší pohyblivost a nižší ekologickou stopu. Hnací jednotku tvoří benzínový motor THP 160 se systémem Stop&Start a automatickou převodovkou poslední generace zaručující nízkou spotřebu paliva a komfort při jízdě.


Všechny aktuality