Aktuality

15.02.2016

Tipy na nejlepší firemní auto

Firemní auta slouží k jiným účelům a běží ve zcela odlišném režimu, než vozy pro soukromé potřeby. Proto by měl i samotný výběr vozu podléhat specifickým kritériím. V následujících odstavcích vám se specifiky seznámíme a dáme konkrétní tipy na správný firemní vůz.

Počet ujetých kilometrů


Firemní auta každý rok najedou několik desítek tisíc kilometrů. Kvůli obchodním schůzkám, zásobování a zajištění služeb u zákazníků musí být stále k dispozici. Z těchto důvodů patří mezi nejdůležitější kritéria výběru vozidla právě spolehlivost. Při návštěvě dealerů by se měl firemní zákazník ptát na to, jaká je poruchovost vozů, jak dlouho trvá oprava a zda-li prodejce poskytuje náhradní vozidlo.
Firma musí mít jistotu 100% mobility, protože i jejich zákazníci si musí být vědomi, že své služby dostanou vždy ve smluvené datum a čas.

Riziko zanedbání servisu


Na firemním voze hrozí s větší pravděpodobností zanedbání servisu. Zvláště pokud si vůz půjčuje několik osob, roste riziko, že se zapomene na garanční kontrolu, výměnu oleje a další nezbytné servisní úkony.
Kvalitní prodejce vozů o své zákazníky pečuje a s předstihem je informuje a zve na servisní kontroly.

Auto nemá dostatečnou péči


Jelikož zaměstnanec nemá vůz v majetku, chybí mu k němu i vztah. Proč by řešil nějaké odřeniny, servis, úklid vozu, když mu vůz stejně nepatří. Firma se pak diví, že při prodeji vozu získává, z důvodů zanedbané péče, o mnoho méně peněz.
Kvalitní prodejce si toho musí být plně vědom a měl by proto zákazníkům kompletní servis týkající se důsledné kontroly stavu vozu, návrh řešení a precizní a rychlé vyřešení problémů. Samozřejmostí by mělo být také vyčistění vozidla včetně umytí a vysátí interiérů a exteriérů.

Co pro naše firemní zákazníky zajišťujeme?


- výhodné ceny pro nákup osobních i užitkových vozů
- prodloužená záruka na 5 let
- příjezd obchodního zástupce přímo v místě vašeho podnikání
- výhodný leasing a pojištění vozu
- pronájem vozů formou operativního leasingu
- komplexní zajištění přihlašování vozů do registrů
- asistenční služba 24 hodin denně
- záruka mobility
- přistavení vozu na zákazníkem vybrané místo
- vše na jednom místě - špičkový servis, karosárna i lakovna

Z naší nabídky doporučujeme tyto firemní auta:


- Citroën Berlingo
- Citroën C5
- Citroën C4 Picasso
- DS4
- Citroën Jumpy
- Citroën Nemo
- Nový Citroën Jumper

Tip: nechcete kupovat nové auto? Podívejte se do nabídky ojetých vozů se zárukou.


Všechny aktuality