Tipy a rady

02.08.2014

Neničíte si váš dieselový motor?

Někteří majitelé dieselových automobilů si stěžují na časté poruchy a drahé opravy motorů. Zdůvodňují to nekvalitním provedením vozu, ale není chyba na straně řidičů? V článku se podívám jakým chybám by se řidiči měly vyhnout, aby jim auto vydrželo co nejdéle. První chybou bývá samotný nákup dieselového místo benzínového motoru. Pro popojíždění... více»


20.06.2014

10 omylů při nákupu ojetého auta

Nákup bazarového auta může pro vás znamenat jistou míru rizika. V následujícím článku si ukážeme 10 nejčastějších omylů, které byste měli znát, než půjdete koupit ojetinu. Důvody, proč jsou u nás bazarové vozy tak oblíbené jsou jednoduché - levnější pořizovací cena, možnost zakoupit luxusnější, větší vůz s lepší výbavou a menší ztráta hodnoty... více»


13.06.2014

Rizika odstranění filtru pevných částí DPF

Filtry pevných částic se ve Francii označují FAP (Filtre Anti Particules), ve zbytku světa je však najedete spíše pod označením DPF (diesel Particulate Filter). V současné době je toto zařízení předmětem mnoha diskuzí, kde na jedné straně stojí zastánci lidského zdraví a udržitelného rozvoje a na straně druhé lidé snažící se minimalizovat svoje... více»


Další aktuality - stránky: 1  2  3  4  5