Aktuality

23.05.2014

Představujeme vylepšené DS 3 A DS 3 Cabrio

Oblíbená řada DS3 se dočkala vylepšení v podobě nových světlometů, které spojují xenonovou technologii, technologii LED a nové směrovky s posuvem světla, nových motorů a technologických vychytávek.

Nové světlomety zajišťují výjimečnou kvalitu osvětlení jak u potkávacích, tak u dálkových světel. Tok světla je díky společnému použití 3 LED modulů a jednoho xenonového modulu silný, široký, homogenní pro větší viditelnost a komfort při jízdě v noci. Díky použité technologii byla snížena spotřeba energie o 35 % u potkávacích světel a o 75 % u dálkových světel. Nesmíme také zapomenout na životnost, která je 20x vyšší než u klasické halogenové žárovky. Zadní část vozu je osazena světly s LED diodami a 3D efektem. 3D světlo je opatřeno chromovaným logem DS zasazeným do černě embosovaného rastru DS.Ještě víc úprav na míru


Pro atraktivnější vzhled nově Citroen také nabízí u vozů DS 3 a DS 3 Cabrio nové možnosti osobních úprav na míru. Zmínit musíme například:
- laserem vyryté motivy na liště palubní desky
- sítotiskový vzor na zadních bočních oknech
- perleťově bílý odstín Blanc Nacré karosérie
- limitované čalounění
- nová hliníková 17palcová kola s diamantovým výbrusem

DS3Ještě výkonnější a úspornější motory


U řady DS3 zákazníci oceňují živé dynamické výkony při řízení, nízký podvozek a rychlou reakci vozu. Nabídka motorů se rozšiřuje o nový benzínový nebo dieselový motor splňující budoucí normu Euro 6. Podívejte se na nabízenou motorizaci:
- naftové motory - BlueHDi 120 a BlueHDi 100 - špičková technologie dokáže výrazně snížit emise oxidů dusíku (- 90%) a samozřejmě i spotřebu (3,0 l/100 km u motoru BlueHDi 100 a 3,6 l/100 km u motoru BlueHDi 120)
- benzinové motory - „závodní“ motor Racing o výkonu 207 k, motor THP 155 a motor e-VTi 82 ETG z kategorie PureTech (spotřeba 4,1 l /100 km ve smíšeném režimu)

Citroën DS3 a Citroën DS3 CABRIO nově získal automatický systém brzdění Active City Brake umožňující zabránit menším kolizím při nízké rychlosti. O vaše bezpečí se stará laserové čidlo umístěné v horní části čelního skla, které dokáže při jízdě do 30 km/hod detekovat jedoucí stejným směrem nebo stojící před autem zabrzdit a v případě kolize zabrzdit.

Pro usnadnění parkování jsou vozy vybaveny zpětnou parkovací kamerou spojenou s navigačním systémem eMyWay.


Všechny aktuality