Aktuality

13.11.2017

Nový jedinečný hatchback Citroën C4 Cactus je tadyNový Citroen C4 Cactus exteriér

Nový kompaktní hatchback C4 Cactus je odhalen. Styl vozu je moderní jako nikdy předtím. Ovlivněn Citroën Advanced Comfort® programem je nový C4 Cactus první model v Evropě, který využívá nové odpružení podvozku s kapalinovými tlumiči Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC, které vytváří efekt „létajícího koberce“. Je to také první vůz na světě, který se může pyšnit Advanced Comfort sedadly. Nový Citroën C4 Cactus se svým unikátním charakterem se na trhu objeví na začátku roku 2018.


Po modelu C3 v roce 2016 a modelech SUV C3 Aircross a C5 Aircross v tomto roce nyní Citroën pokračuje v ofenzívě na poli automobilů nabídkou nového hatchbacku C4 Cactus. Tento mimořádně pohodlný vůz s posílenou zvukovou izolací (kromě jiného disponuje zapouzdřením zadních oken, akustickým čelním sklem nebo i těsněním kolem všech otvorů) a originálním tvarem a dizajnem spojuje jediněčný charakter vozu C4 Cactus s komfortem automobilu C4. Přináší do tohto segmentu svěžest a spoustu nových technologií. Výbava zahrnuje kromě jiného i 12 podpůrných prvků řízení, 3 technologie využívající mobilní připojení či motory s výkonem až 130 k.


Nový Citroen C4 Cactus exteriér


C4 Cactus má novou širokou přední masku, nově tvarované blatníky a nové LED diody vzadu vozu, které vytvářejí 3D efekt. Díky svým rozměrům je mrštný a snadno ovladatelný, no je zároveň prostorný. Grafické črty vyčnívají u tohto modelu klasicky jako u většiny modelů Citroën a je zde možné spatřit 360°zřetězení prosklených ploch vytvářející dojem „plovoucí střechy“ , nepřerušený pás oken nebo i přední masku se dvěma úrovněmi. Velice důležitou změnou jsou prvky Airbump® ve spodní části dveří,které spolu s ochranou prahových lišt obepínají celou karoserii, což z vozu činí nejlépe chráněný vůz v tomto segmentu. Táto ochrana taky znižuje náklady na opravy vozu, což je dobré vědět obzvláště pro zákazníky Business kategorie.


Interiér vozu Citroen C4 Cactus


Vůz má na výběr 31 kombinací exteriéru díky 4 balíčkům Pack Color a 9 odstínům karoserie a taky 5 stylů interiéru. Nabízí horizontální kapotu a boční okna, z čehož vyzařuje robustnost a ochrana. C4 Cactus, jehož struktura je díky platformě PF1 skupiny PSA dokonale optimalizovaná a díky rozvoru o délce 260 cm je vůz zárukou velkorysého prostoru pro všechny cestující. Taky tady můžeme vidět další typický prvek Citroënu, a to mlhová světla, která mohou být ozdobena vloženým dekorativním prvkem a taky mřížka sání vzduchu, která nabízí větší eleganci díky chromované liště. V některých zemích budete mít k novému C4 Cactusu k dispozici taky dizajnový a funkční střešní nosič.


Interiér vozu Citroen C4 Cactus


Cestující mají příjemný pocit z komfortu a prostornosti vozu i díky panoramatickému střešnímu oknu, které chrání před teplem pomocí skla se speciální vrstvou chránící před UV zářením podobně jako sluneční brýle kategorie 4.Technická specifikace

  • 4,17 m délka

  • 1,71 m šířka

  • 1,48 m výška

  • 2,6 m rozvor

  • 358 l objem zavazadlového prostoru


Další informace můžete najít tady a nebo nás kontaktujte a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.Všechny aktuality