Aktuality

22.08.2013

Nový Citroën C4 Picasso konečně v ČR

V druhé části prázdnin do Čech konečně dorazil dlouho očekávaný přírůstek do rodiny velkoprostorových vozů: nový Citroën C4 Picasso. A Citroen opravdu překvapil – základní verzi Attraction 1.6 VTi 120 koupíte již od 399 900 Kč s bonusem 55 000 Kč na protiúčet za váš starý vůz.


Nový Citroën C4 Picasso je možné objednat s benzinovým i dieselovým motorem (včetně verze e-HDi s technologií Stop & Start). Pokud chcete šetřit palivo, zvolte model 1.6 e-HDi 90 ETG6 Airdream se spotřebou pouze 3,8l/100km ve smíšeném provozu a emisemi CO2 98g/km.
Pro nové Picasso C4 je charakteristické panoramatické čelní sklo s velkým prosvětlením vnitřních prostor, objem zavazadlového prostoru 537l či dotykové uživatelské rozhraní se 7“ displejem. V nabídce nechybí ani pilotovaná převodovka ETG6 a 4 úrovně výbavy:


C4

Attraction: dvouzónová klimatizace, audiosystém s MP3, hands free startování vozu, čelní, boční a hlavové airbagy, ESP a ABS, ITC (intelligent Traction Control), automatickou elektrickou parkovací brzdu, 7“ dotykový displej, Connecting box, el. ovládaná okna předních a zadních dveří, programovatelný tempomat a omezovač rychlosti a kožený volant.

Tendance navíc získáte automatickou klimatizací s nezávislou regulací levé a pravé strany, automatické rozsvěcení světel, automatické stěrače s dešťovým senzorem a přední mlhové světlomety.

Intensive nabízí navíc handsfree přístup a startování vozu, zadní parkovací asistent a parkovací kameru, panoramatickou obrazovku 12“ HD a navigační systém, elektricky sklopná vnější zrcátka a modularitu zadních sedadel.

Exclusive navíc získáte přední parkovací asistent, 17“ hliníkové disky kol, Park Assist, aktivní tempomat, zásuvka 230V, Pack Lounge, masážní fukci sedadel a elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru.

Aktuální ceník získáte zde: Cenik_Citroen_Novy C4 Picasso_01_08_2013_v1.pdf

Nový Citroën C4 Picasso na videu:Všechny aktuality