Aktuality

15.12.2017

Nadčasového modelu DS 3 se prodalo již přes 400 000 kusů!

Před několika dny Citroën a značka DS zaznamenala významnou metu. Prodeje jejich přelomového modelu DS 3 zaznamenaly hranici 400 tisíc prodejů! A legendární 400 000. kus tohoto elegantního sporťáku vyrobeném v závodu PSA v Poissy (Francie),byl slavnostně odevzdán své nové majitelce přímo v DS World Paris.


Slavnostní předávání klíčů z rukou ředitele do rukou šťastné nové majitelky

Přednosti modelu DS 3 dle názorů zákazníků


Automobilka dělala průzkum a vyzpodívala své zákazníky o modelu DS 3. V souvislosti s tímto vozem padli různé slova a věty jako „jedinečný vůz“ , „ikona“ , „DS 3 převrátila zažité principy“ , „Podobá se mi, je jediněčná.“ , „Působí jako skutečný sporťák“ a nebo i „Já svou DS 3 zbožňuju, jezdím s ní všude: na dovolenou, do práce, na nákupy...“ .


Anketa taky ukázala, že 55 % zákazníků z Evropy pochází z řad žen, či to, že ve 43 % případů jsou v rodině dvě auta. Co se popisu auta samotného týče, 62 % lidí považuje řízení tohoto modelu za „zábavné“ , 54 % jej nazvalo elegantním a 73 % zas řeklo, že má „sportovní vzhled“ .
Vůz DS 3 zepředu


Jak probíhalo předání 400 000. Kusu DS 3?


Předávání se ujal sám ředitel showroomu DS World Paris Julien Faux. Vzácný automobil předal paní Marine Laurentové, která již jeden model DS 3 měla (DS 3 Sport Chic z roku 2011) a tato nová akvizice je pro ní srdeční záležitostí. Při předání prohlásila: „Hledám vůz se silnou osobností, který má styl a vždy se přiszpůsobí mým potřebám. To všechno už jsem věděla, vždyť jsem už v S 3 jezdila! Pro mě jde o spolehlivou hodnotu, s touto dynamickou verzí jsem si udělala velkou radost.“ Do rukou této sympatické paní poputovaly klíče od DS 3 Performance Black Special s označením „Záruka francouzského původu“ , který si vybrala v nejvýkonnější verzi s výkonem 208 k, v černě matném provedení s karbonovými prvky na bočních lištách, ozdobnými prvky na bocích, lesklou střechou ve verzi Gold a sportovním elegantním interiérem. „Nákup této nové DS 3 je pro mě srdeční záležitostí! I když jsem již DS 3 znala, tenhle nový vůz mě naprosto dostal svým nadčasovým charakterem a nabídkou osobních úprav. Mám dojem, že nemohou existovat dva úplně stejné vozy. Zdá se mi, že verze, kterou jsem si vybrala, se ještě více odlišuje od všech ostatních. Přátelé mi říkali, že spojení matného a zlatého odstínu je odvážná, ale protože mě znají, ví, že já se být troufalá nebojím!“ řekla s hrdostí v hlase paní Laurentová a jedním dechem dodala: „V porovnání s mou předchozí verzí DS 3 prošel vůz výrazným vývojem, předek se změnil a má taky bohatší výbavu. Seznamuji se s ním a miluji ten pocit novitosti!“


Značka DS, která pokorila tuto krásnou hranici, nadále pokračuje v tvrdé práci, aby mohla své fanoušky okouzlovat stále více a více!
Všechny aktuality