Aktuality

12.07.2016

Jaké bude nové Citroën C4 Picasso?

Ideální kombinaci zábavy a rodinného života, to slibuje nové pětimístné C4 Picasso a sedmimístné Grand C4 Picasso. Další horké novinky se dozvíte v pokračování článku.

Styl a eleganci vozu zdůrazňuje nové logo v zadní části vozu, energická přední maska a nové odstíny karoserie. Podívejte se na novinku na videu:


3 klíčové designové novinky


- Světla s 3d efektem: nové zadní světla s moderním technologickým designem dodávají hloubky a nekonečno
- Litá kola: nová litá pětiparsková 17'' kola s diamantovým výbrusem v černém odstínu
- Střešní oblouky : v novém odstínu šedá Silver dotváří eleganci vozu

4 MPV styly interiéru nového Citroën C4 Picasso


- STANDARDNÍ - odpovídá praktičnosti a kvalitě materiálů v kabině vozu Nový C4 Picasso, látkové čalounění Milazzo Grey
- WILD BLUE - evokuje svět sportu, čalounění Levanzo Blue, palubní deska Délice Nacré s chromovanými prvky a modré laserově vypálené motivy na klikách dveří. Tato verze nabízí rovněž sedadla s masážní funkcí, chromované větráky na palubní desce a chromované prahy předních dveří.
- DUNE BEIGE - komfortní verze klade důraz na světlo a klid, nabízí látkové čalounění Yatago Grey a specifické koberečky. K dispozici máte paket Lounge, který tvoří opěrky hlavy Relax, sedadlo spolujezdce Relax s částečně elektrickým ovládáním a parfémovaný osvěžovač vzduchu.
- HYPE GREY - elegantní styl určený pro náročné zákazníky, pro které je důležitá péče o detail. K dispozici jsou roletky a lampičky ve 2. řadě, které elegantně ladí s perleťově šedou palubní deskou a čalouněním ve verzi látka Finn Black / kůže Grey.


Paket Lounge ve duchu loftu


Pro maximální komfort paket obsahuje přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo „Relax“ s elektrickým komfortním nastavením umožňující cestujícímu na předním sedadle natáhnout si nohy, opěrky hlavy „Relax“ v 1. a 2. řadě zajišťující ideální oporu a dokonalý komfort.
Pack-lounge-Nouveau-C4-Picasso.jpg

Prostornost vozu


Vůz nabízí maximální modularitu. Verze grand umožní rychlým sklopením sedadel do podlahy vytvořit prostor pro převážení objemných předmětů. Bohatého prostoru se dočká i řidič a spolujezdci. Nové Citroën C4 Picasso větší prostor pro nohy!

Tranche-10-(2).jpg

Systémy ulehčující řízení


Nové Citroën C4 Picasso integruje inteligentní systémy, které zvyšují bezpečí a komfort za volantem:
- varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu - pomáhá bojovat proti nedostatečné bdělosti nebo pouhé nepozornosti za volantem.
- aktivní systém sledování mrtvého úhlu - upozorňuje řidiče pomocí diody ve zpětných zrcátcích na přítomnost jiného auta v mrtvém úhlu.
- active safety brake - systém umožňuje vyhnout se kolizím. Pokud systém vyhodnotí, že hrozí kolize, spustí automatické brždění.
- snímání dopravního značení - systém rozpozná značky s omezením rychlosti a předává řidiči .
- nový dotykový displej 7'' s vylepšeným rozhraním a kapacitním displejem
- Citroën Connect Nav - umožnující snadné plánování trasy v reálném čase, dopravní informace, nebezpečné zóny, informace o počasí, ceny pohonných hmot, dostupná místa na parkovištích.


Nový C4 Picasso a Grand C Picasso jsou díky dieselovým motorům BlueHDi velmi úsporná MPV s nízkými emisemi CO2. Vůz je držitelem označení Best in Class. Emise začínají na 94 g CO2/km , spotřeba na 3,6 l/100 km ve verzi BlueHDI 120 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou.


Získat více informací >>


Všechny aktuality