Aktuality

08.02.2016

Co skrývá Citroën SpaceTourer UNLIMITED LIFE?

Citroën SpaceTourer nabízí 3 tvarové řešení a uspořádání, které cílí na podnikatele i rodiny s dětmi. Vůz lze charakterizovat 3 základními vlastnostmi: komfort, praktičnost a krása. SpaceTourer nabízí řidiči i posádce maximální komfort i při delších cestách. Optimistický, praktický a uživatelsky příjemný SpaceTourer dokáže předvídat všechny možnosti a usnadňuje tak život.

spacetourerHlavní přednosti Citroen SpaceTourer:


- moderní design s ladnými tvary bez známek agresivity pro dokonalý klid.

- větší prostornost, praktičnost a přizpůsobení se každé situaci. Řidiče i spolujezdce potěší více prostoru v kabině a zavazadlovém prostoru při zachování výborné ovladatelnosti. Řidič má možnost otočit posuvnými sedadly a střešním okýnkem.

-SpaceTourer přepraví až 9 osob, čímž se stane skvělým rodinným společníkem nejen pro delší výlety mimo město.

- vůz se díky výšce 190 cm vejde do pozemních parkovišť.

- vůz je dodáván s posuvnými dveřmi s automatickým ovládáním, otevíracím oknem zadního víka a řadou odkládacích přihrádek.

- SpaceTourer má poslední technologické vychytávky včetně promítání informací na čelní sklo, on-line navigace 3D Citroën Connect Nav, technologii zvyšující bezpečnost a upozornění na možnou únavu řidiče. Díky všem těmto technologiím a funkcím získal SpaceTourer maximální výsledek 5 hvězdiček v testech EuroNCAP.

- úsporné dieselové motory poslední generace BlueHDi s výkonem až 180 k a 400Nm nabízí spotřebu 5,1 l/100 km a 133 g CO2 a to včetně nízkých provozních nákladů.


Všechny aktuality