Aktuality

11.09.2015

Co přinese Frankfurtský salon?

Citroen i ve Frankfurtu překvapuje a svou odvahou a kreativitou, která převrací zažité automobilové principy. Pojďme se podívat na to, co si pro nás Citroen na autosalonu připravil.

Těšit se můžete na:


- světovou premiéru koncepčního vozu CACTUS M s jedinečným designem a osobitostí známou z klasického Cactusu. Citroen na stánku ilustruje potenciál posunu značky směrem k luxusnějším kategoriím automobilů.
- modernizovanou řadu několika modelů - v čele crossover nového městského typu Citroen C4 Cactus. Při příležitosti frankfurtského autosalonu se dočkáme nové výbavy (zejména lavice dělená v poměru 2/3 – 1/3), nových motorů (BlueHDi 100 S&S ETG6) a o nových odstínů červené (Jelly Red). Citroën C1 se dočkal nové výbavy (Active City Brake, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu) a s nové kombinace odstínů karoserie (modrá Lagoon).
- vystavují se obnovené bestselery - nová řada C4 a nové Citroën Berlingo Multispack. Společným jmenovatelem této moderní řady je komfort.
- stále účinnější motory - nabídka motorů nejnovější generace (dieselové motory BlueHDi 150 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou a BlueHDi 180 S&S s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6, benzinové PureTech).
- služba mobilního připojení -příchod služeb Citroën Connect Pack.
- služba Citroën Service Racing spočívající v zajištění servisu během 1 hodiny, a to bez příplatku.


Všechny aktuality