Aktuality

20.09.2017

Citroën přichází s novým kempingovým vozem SpaceTourer Rip Curl

Tato novinka vznikla za spolupráce automobilky Citroën a firmy Rip Curl, která výrazně napomohla svým know-how vytvořit tuto dokonalou dodávku do outdooru. Obě firmy společně již v minulosti spolupracovali, teď tedy úspěšně pokračují novým vozem SpaceTourer Rip Curl Concept, kterým chtěli splnit přání mnoha dobrodruhů a outdoor nadšenců. Ti určitě ocení robustnost, prostornost a jednoduchou ovladatelnost tohoto vozu.


Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept – pohled zepředu v přírodě


Specifikace vozu


Jedná se o zcela nový koncept dodávky, který byl přestavěn na 4x4 a tím se velice rozšířily jeho možnosti jízdy v terénu. Vznikl z toho taky kompaktní vůz ideální pro kemping, takže šlo o dvě zásadní změny tohoto vozu. Firmy se taky postaraly o vylepšení exteriéru a interiéru extra zpracováním a originálními a kvalitními materiály.


Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept – pohled zboku v přírodě


Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept – další ukázka kempingových vymožeností

Evropská Rip Curl Tour by Citroën


Koncepční vůz Citroën SpaceTourer Rip Curl bude doprovázet tým Rip Curl během celého turné Rip Curl Tour by Citroën po Evropě v termínu od října 2017 do ledna 2018. Tour projede až 22 top evropských surfařských a lyžařských lokalit ve Velké Britanii, Rakousku, Francouzsku, Německu, Itálií, Portugalsku, Španělsku a Švýcarsku.


Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept – pohled zboku


Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept můžete v těchto dnech spatřit na Frankfurtském autosalonu, kde automobilka představila mnoho novinek. Více informací o vozu SpaceTourer můžete najít na oficiálních stránkách Citroenu v Anglií.

Kempingový SpaceTourer na videu:

Všechny aktuality