Aktuality

09.03.2016

Citroen novinky z Ženevského autosalonu

Citroen na Ženevském autosalonu na stánku o ploše 1 700 m2 představuje nové koncepční modely a další novinky. Pojďme se na některé z nich blíže podívat na obrázcích a přiložených videích.


Citroën C4 Cactus Rip Curl: 100% outdoorová verze


Citroen představit speciální edici crossoveru Citroën C4 Cactus se systémem Grip Control, který mu zajišťuje větší pohyblivost, se stylovými prvky posilujícími jeho 100 % outdoorový charakter.
Klíčovou novinkou je představení výkonnějších motorů s ruční převodovkou (verze PureTech 110 S&S BVM nebo verze BlueHDi 100 BVM). Citroën C4 Cactus Rip Curl je exkluzivně opatřen systémem Grip Control a specifickými pneumatikami Mud & Snow zlepšujícími pohyb v obtížném terénu (pneumatiky Goodyear 205/50 R17 89V - Vector 4Seasons).
Systém Grip Control nabízí vylepšený protiprokluzový systém zabudovaný do počítače ESP. Řídí pohyblivost předních kol a disponuje několika režimy, které se mohou přizpůsobit danému terénu. Na výběr bude několik režimů jízdy od standardního městského, po terén, sníh či písek.

Citroën C4 Cactus Rip Curl by se měl na trh dostat v průběhu 1. pololetí 2016.

rpicurl
Citroën SpaceTourer


Kromě toho, že si návštěvníci mohou prohlédnout SpaceTourer čeká návštěvníky koncepční Citroën SpaceTourer Hyphen, který s Citroenem připravila elektropová kapela Hyphen Hyphen. Tento dravý, čerstvý a barevný vůz s pohonem 4×4 propojuje rodinu a přátele, vozy MPV a SUV, město a volná prostranství a posiluje pohodový volnočasový duch sériové verze.

z_spaceCitroën E-Méhari


V Ženevě má své pevné místo také 4místný kabriolet se 100 % elektrickým pohonem. Vedle tohoto modelu se představím nový koncepční vůz, který s Citroenem připravoval francouzský módní salon.
z_meh


Citroën C4 Cactus „W“


Model W bude nabízen v bílém jednolitém odstínu se představuje ve zcela nové „městské ikonické“ verzi, jehož klíčovým slovem je elegance.
z_cac
Další novinky


Citroën dále na autosalonu představujeme modernizované vozy jako je C4 Picasso, C1, C4 nebo Berlingo, které se ještě více zaměřili na komfort řidiče i cestujících, nové účinné motory (tříválcový benzínový motor PureTech a dieselové motory BlueHDi), 3D navigaci Citroën Connect Nav či Citroën Connect Packs (paket Monitoring, paket Mapping a paket Tracking) doplňující nabídku Citroën Connect Box s paketem SOS & Assistance.


Koncepty značky DS


Značka DS představuje ve světové premiéře vozy DS E-Tense, DS 3 Performance, DS Virtual Vision a 3D zážitek „DS Virtual Vision“.

Další zajímavá videa ze stánku Citroen z Ženevy
Všechny aktuality