Aktuality

08.08.2017

Jedete přes léto do Paříže? Stavte se u Citroënu na Champs-Elysées

Paříž je nejromantičtější místo na světě. Ať už tam pojedete kvůli Eiffelovce, zásnubám nebo si užít francouzského jídla, zastavte se také v C-42 Citroënu. Na jednom z nejznámějších bulvárů francouzského velkoměsta navštivte showroom francouzské značky Citroën. Champs-Elysées láká k nákupům, ale vy se běžte podívat na auta a novou letní kolekci.

Citroën pořádá sérii letních workshopů - vyrobíte si indiánské lapače snů, pomalujete si hedvábné šátky nebo si vyrobíte šperky. Informace o konání dílen najdete na jejich facebookové stránce. Uvnitř showroomu se každé 4 hodiny můžete zúčastnit populární escape game. Tato hra trvá 50 minut a poplatek je 38 Euro. Je jedno, jestli hrají 3 nebo 5 lidí, úkolem je dostat se ven v daném časovém limitu. Hra je jak ve francouzštině tak angličtině.

Za 5 Euro si dejte chladnou tradiční zmrzlinu IceRoll - jedná se o zmrzlinu prokládanou ovocem a zabalenou přímo před vámi do rolky.
V obchodu Citroën také můžete zakoupit novou značkovou kolekci na léto - klobouk, plážové lehátko nebo ručník. Vše je dostupné online nebo přímo v oobchodě C-42.

Auta si zde můžete prohlédnout, ale na zkušební jízdy Citroënu přijďte k nám.


Všechny aktuality