Aktuality

19.07.2013

Citroën DS3 Cabrio Racing pro horké dny jako stvořený

Účastníky letištního festivalu Goodwood Festival of Speed okouzlil Citroën s konceptem kabrioletu s plátěnou stahovací střechou, výkonným motorem s názvem Citroën DS3 Cabrio Racing.

Představený kabriolet byl osazen 1.6 THP motorem o výkonu 207 k (152 kW), pro dynamický styl jízdy zkráceným stálým převodem. Tomu sekundují účinné brzdy a výkonný motor pod značkou závodní DNA značky. Z vnějšku vozu na první pohled zaujme karbonový bodykit a opravdu masivní 19" kola. Vůz dotváří plátěná střecha, která se tváří jakoby byla vyrobena z karbonu, což dodá vozu další sportovní rozměr.

Úprav se dočkal také interiér vozu, kterému vévodí kůže Nappa v kombinaci s Alcantaro. Za povšimnutí stojí i celokožená sedačka umístěna v zadní části vozu, která se povedla více než místa určená pro řidiče a spolujezdce.

I díky pozitivnímu ohlasu se automobilka rozhodla, že příští tok vyrobí limitovanou edici 200 kusů. Předpokládá se, že cena Citroën DS3 Cabrio Racing bude vyšší než u hatchbacku a mohla by dosáhnout 900.000 Kč.

Chtěli byste si prohlédnout tento vůz dříve, než příští rok? Navštivte frankfurtský autosalon, máte jedinečnou šanci.

Citroën DS3 Cabrio Racing na videuVšechny aktuality