Aktuality

17.04.2014

Citroën DS 6WR - elegance z Pekingu

Na právě probíhajícím pekingském autosalonu bylo představeno nové prémiové SUV Citroën DS 6WR. Čerpá z modelů DS a konceptu Wild Rubis. Vůz lze charakterizovat slovy elegantní, perfekcionistický, energetický, vyznávající principy řady DS.

Citroën DS 6WR je dlouhý 455 cm, široký 186 cm a vysoký 161 cm s rozvorem 273 cm. To vše doplňují devatenáctipalcová kola, která přispívají k vynikajícím zážitkům z řízení. Vůz potěší o po technologické stránce - využívá systém Grip Control zajištující optimální pohyblivost na všech typech terénu bez nutnosti pohonu všech čtyř kol. Díky tomuto systému a použitím motorům e-THP 160 a THP 200 se sekvenčním přímým vstřikováním byla výrazně snížena spotřeba. Motory jsou budou dodávány se šestistupňovou automatickou převodovkou.Díky charismatickému vzhledu, k němuž přispívají i jeho nevídané proporce, se vůz DS 6WR řadí mezi nejmodernější SUV. Z jedinečné široké a nízké siluety čiší robustnost a síla, aniž by to bylo na úkor elegance jeho smyslných linií.

Citroen DS6WRElegance vozu je podtržena přední maskou chladiče nazývaná „DS Wings“, dvěma chromovanými blatníky se světlomety, v zadní části vozu světly, které jsou zabudované do obepínajícího víka zavazadlového prostoru.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI Citroën DS 6WR


Délka: 455 cm
Šířka: 186 cm
Výška: 161 cm
Rozvor: 273 cm


Všechny aktuality