Aktuality

07.07.2016

Citroen C4 CACTUS RIP CURL

Představujeme speciální edici vozu Citroën C4 Cactus Rip Curl, které se kombinují prvotřídní design, technologie Grip Control a prvky Airbump.Co vás na voze na první pohled upoutá?


Citroën C4 Cactus Rip Curl se odlišuje specifickými znaky. V exteriéru upoutají bílé kryty vnějších zpětných zrcátek, samolepicí fólie s motivem a podpisem Rip Curl.

1500x646_design-v2.jpg

Kromě standardní černé verze si za příplatek můžete Airbump objednat v barvách Dune, Chocolate a Grey. Ty jsou doplněny o samolepicí fólie Rip Curl na předním blatníku.

Design vozu dotváří dvoubarevné 17'' kola CROSS a bílé střešní nosiče na lyže, prkno či kolo. Outdoorový vzhled přebírá šedý hliníkový ochranný štít vpředu a vzadu.

1500x646_C4_Cactus_interieu.jpg

Interiér vozu se nese v odstínu Pulp Orange, který se objevuje i na bezpečnostních pásech, jež kontrastují se sedadly.Stejný odstín se objevuje na podlaze. Koberečky jsou zdobené prošitím Pulp Orange a štítkem s logem.

Okolí můžete snadno sledovat pomocí sériově montovaného panoramatického střešního okna s vysokou tepelnou ochranou a s filtrem na příjemné světlo, které vás ochrání před horkem.

Citroën C4 Cactus Rip Curl nabízí systém Grip Control, která dokáže přizpůsobit pohyb vozu dle terénu a optimalizovat tak jeho pohyblivost. Grip Control nabízí 5 režimů:
597x597_C4_Cactus_Rip_Curl_Grip_Control.jpg
STANDARD: pro řízení na prosluněných pobřežních silnicích, v horských zatáčkách, na dálnicích nebo bulvárech v centrech měst. Tento režim je určen pro řízení v běžných podmínkách s nízkou mírou prokluzu.

PÍSEK:pro cestu co nejblíž k nejkrásnějším surfařským zátokám. Tento režim zachovává prokluzování obou hnacích kol současně, aby se vůz mohl pohybovat po sypkém povrchu a nedošlo k uvíznutí.

TERÉN: pro pohodovou jízdu na kluzkém povrchu (bláto, mokrá tráva, nezpevněná cesta). Tento režim působí jako diferenciál s omezeným prokluzem (DGL) a usnadňuje rozjezd vozidla ve zvláštních podmínkách.

SNÍH: pro cestu do nejkrásnějších lyžařských středisek. Tento režim přizpůsobí okamžitě prokluz každého předního kola konkrétním podmínkám přilnavosti a umožní tak bezpečnou a klidnou jízdu na zasněžených silnicích.

ESP OFF: umožňuje vypnout ESP (funkční do rychlosti 50 km/hod).
1500x646_techno_utile.jpg
Citroën C4 Cactus Rip Curl nabízí díky benzínovému motoru BlueHDi 100 (S&S, manuální převodovka, Euro6) a benzínovým motorem PureTech 110 Essence (S&S, manuální převodovka, Euro6) plynulou, ale také úspornější jízdu s nízkými emisemi CO2.

Získat více informací >>


Všechny aktuality