Aktuality

15.11.2016

Berlingo a jeho 7 míst k sezení

Věděli jste, že Citröen Berlingo nemusí být jen klasickým užitkovým autem? Již dávno to není pouze dodávka se 3 místy k sezení v přední řadě. Řeč je o voze Citröen Berlingo Multispace.

berlingo-multispace

Tento vůz spadá do kategorie MPV vozů díky své prostornosti a multi účelovosti. Mnozí mají tento vůz zapamatovaný jako čistě užitkové auto, ale verze Multispace nabízí 7 plnohodnotných sedaček! Jsou uspořádány v počtu 2:3:2, tedy uprostřed se nalézají 3 a vzadu 2 sedačky. Pozice prostředních a zadních sedaček je fixní a nedá se podélně posouvat, ale sedačky můžeme jakkoliv sklápět a a vyjímat! Pokud si pamatujete dveře pouze na jedné straně u tohoto auta, pak tomu již dávno není. Vysouvací dveře podél karoserie vozu naleznete na levé i pravé straně.

berlingo-multispace

Klíčové vlastnosti vozu


- design vozu
- 7” dotykový display s Mirros Screen - umožňující např. zrcadlit display mobilního telefonu a jeho aplikací
- Active City Brake - brzdící systém proti nárazu při popojíždění v kolonách
- zpětná parkovací kamera
- přední a zadní parkovací asistent
- Modutop - vnitřní interní systém pro odkládání věcí

berlingo-multispace

Veškeré technické specifikace se dočteme na stránce Citroën Berlingo. Co je na Berlingo Multispace ohromující? Cena. Ta začíná od 314.900,- Kč, což je mnohem méně, než jakékoliv jiné vozy v této kategorii. Je třeba jet s rodinou na dovolenou? Potřebujete do auta naložit nějaký ten náklad? Pak Citröen Berlingo Multispace bude pravou volbou! Napište či zavolejte a domluvte si u nás testovací jízdu.

berlingo-multispace

berlingo-multispace


Všechny aktuality