Aktuality

14.08.2014

Airbump - účinná ochrana vozu

Parkování patří k tomu nejsložitějšímu při řízení automobilu. Zvláště u obchodních domů či sídlišť zaparkovat bez újmy znamená mnohdy velký problém. Můžete být sebelepší řidič a přesto se občas stane, že odjíždíte s poškozeným autem od promáčklin při nepozorném parkování ostatních řidičů nebo od nákupních vozíků horlivých nakupujících.Automobilka Citroen přichází s funkčním řešením v podobě pevné a pružné plastové stěny Airbump. Ta dokáže ochránit karoserii před drobnými nárazy způsobenými při nízké rychlosti do 4 km/hod. Díky práci francouzských designérů získá automobil s Airbump netradiční a stylově krásný prvek, kterého není možné přehlédnout. Aktuálně se vyrábí ve 4 různých odstínech: Black, Dune, Chocolate a Grey.
Airbump přináší zvýšenou odolnost vůči ultrafialovému záření, vůči drobným oděrkám, schopnost materiálu se deformovat a pak se vrátit ke svému původnímu tvaru a možnost snadného čištění. Potěší také odolnost vůči slunečnímu svitu a teplotě, vůči veškerým typům kapalin a vůči drobným oděrkám.Další velkou výhodou je to, že Airbump nevyžadují zvláštní údržbu a přímo se podílejí na snížení nákladů na údržbu a opravy vozu. Velmi snadná je i samotná výměna v případě poškození. Z vnitřní strany se povolí šrouby a Airbump se vyjme z plastových klipsů. Opravu zvládne opravdu každý.

S Airbump se budeme moci setkat na voze Citroën C4 CACTUS , který se chystá do prodeje od září 2014. Získejte u nás v autosalonu více informací ještě dnes!Všechny aktuality