Aktuality

02.05.2016

6 místné auto

Hledáte-li rodinné 6 místné osobní auto, máme pro vás řešení. Vybrali jsme pro vás několik tipů na rodinná vozidla s minimálně šesti místy.

Prvním tipem je oblíbené Citroën Berlingo, který nabízí zadní samostatná sedadla, která můžete z vozu vyjmout a zvětšit zavazadlový prostor. Každý cestující na zadních sedadlech má díky třem či dokonce pěti samostaným sedadlům stejné velikosti k dispozici vlastní komfort. Naplno využijte komfort upravený na míru. Berlingo nabízí velkorysý zavazadlový prostor o objemu 675 litrů.


Dalším doporučeným vozem je Citroen Jumpy ve verzi Furgon s vestavbou 3 sedadel ve 2. řadě. Vůz přes své větší rozměry nabízí velmi pohodlnou polohu při řízení typu MPV. Výhodou vozu je snadné vystopování, nastupování a nakládání nákladu pomocí zadních dvoukřídlých dveří, které se otevírají na 180°.

Zvolit můžete také MPV Citroën Grand C4 Picasso, které nabízí dokonce přepravu až sedmi osob. Jedná se o největší osobní vůz značky Citroen. Předností vozu je obrovský prostornost a modularita. Díky nové platformě bylo možné posunout zadní kola v porovnání s pětimístnou verzí ještě o něco dál a současně zachovat stejnou délku jako u předchozí generace. Usnadnilo se tak nastupování a optimalizoval se prostor pro spolucestující a jejich zavazadla.

Všechny aktuality