Aktuality

02.09.2014

3 tipy na ideální malé auto pro ženy

Připravili jsme si zajímavé tipy pro ty, co shánějí druhé auto do rodiny pro ženu či děti a pro ty, kteří se budou přepravovat převážně po městě, do práce či do školy. Vybírali jsme z kategorie malých aut, které mají nízkou spotřebu, nízké povinné ručení a malé požadavky na údržbu.

1 Nový Citroen C1


Nový Citroën C1
Nástupce oblíbené C1 vyniká omlazeným vzhledem, ještě úspornějšími motory a zcela novou technikou uvnitř vozu. Nový Citroen C1 je k dispozici ve tří a pětidveřové verzi. V základu dostanete ekologický motor 1.0 VTi 68 s pětistupňovou manuální či automatickou převodovkou ETG. Reálná spotřeba se i v městském provozu pohybuje do 5 l/100km.
Více o voze >>


2. Nový Citroën C3


citroen c3
Nový Citroën C3 disponuje velkorysým prostorem při zachování výhod malého městského vozu. K novinkám v interiéru patří rozměrné čelní sklo Zenith, díky kterému se jízda ve městě i v krajině stane opravdovým zážitkem. V C3 se používá jedinečný motoru e-HDi s tichým, ekologickým provozem a důrazem na jednoduchost řízení. Průměrná spotřeba v městském provozu osciluje kolem pětilitrové hodnoty.
Více o voze >>

3. Citroën C-Zero


citroen zero
Citroen C-Zero je lehce ovladatelný elektromobil, který usnadňuje cesty po městě a dává nový rozměr radosti z řízení. O pohon se stará elektrický motor poskytující výkon 49 kW a lithium-iontová baterie o kapacitě 16 kWh. Klasická domácí zásuvka o parametrech 230V s 10A nabije baterii za 9 hodin. Nabití z nabíjecího stojanu na 80% trvá 30 minut. Za ujetý kilometr v průměru zaplatíte 0,5 Kč.

Více o voze >>


Využijte probíhající akce v našem autosalonu!


Všechny aktuality