Aktuality

11.09.2014

15 důvodů, proč navštěvovat autorizovaný servis

V následujícím článku jsme si pro vás připravili 15 důvodů, proč zvolit náš autorizovaný servis. Zjistíte, že návštěva autorizovaného servisu nemusí být drahá a že s ní můžete naopak ušetřit.

Kvalifikovaný personál - naši mechanici postupují důkladná školení a testy přímo od výrobce Citroen. Zúčastňují se pravidelných seminářů přímo ve Francii.

Rychlá oprava - díky dodržování předepsaných pracovních postupů se eliminuje zdlouhavé hledání řešení, čímž dosahujeme rychlé opravy vašeho vozu. Platíte pouze čas, který skutečně strávíme s opravou. Neplatíte prostoje jako u neautorizovaných servisů, který si se závadou mnohdy neví rady a musí studovat.

Fixní cena servisní prohlídky - neplatíte žádné skryté poplatky.

Záruka - za kvalitu námi odvedené práce si stojíme, od výrobce navíc máte záruku na náhradní díly.

Know how - máme přístup k novinkám a softwarovým aktualizacím pro váš vůz. Pokud si s něčím nevíme rady, kontaktujeme přímo centrálu Citroen, kde společně hledáme optimální řešení.

Špičkové vybavení servisu - samozřejmostí je značková diagnostika ke každému vozu, což nám umožňuje provést práci rychleji, kvalitněji a tedy i levněji.

Hodnota vozu - je prokázáno, že vůz servisovaný v autorizovaném servisu, má díky servisní historii vyšší cenu.

Příjemné prostředí - v našem autosalonu můžete strávit příjemné chvíle s tiskem i nápojem zdarma.

Náhradní vozidlo - nabízíme zapůjčení náhradního vozidla v různých kategoriích.

Kalkulace ceny - při příjmu vozu do servisu od nás dostanete očekávanou cenu za provedení práce. Neprovádíme žádné činnosti, bez předchozího odsouhlasení.

Odborné poradenství - díky pečlivým záznamům o servisu vašeho vozu dokážeme navrhnout práce, které mají být na vašem voze v dohledné době provedeny.

Náhradní díly - používáme originální díly doporučené výrobcem. Neoriginální mohou být sice levnější, ale méně odolné, funkční a v některých případech i nebezpečné. Používáním originálních dílů ušetříte za častější servis.

Provozní náplně - používáme výrobcem doporučená maziva, chladící kapaliny a oleje, které nezkracují životnost vašeho vozu.

Úklid vozu - po dokončení servisního úkonu vám vůz umyjeme a vy jej tak dostanete zpět nejen opravený ale i čistý.

Protokol o převzetí vozidla - s vyčíslením prací a cen.

+ Chráníme životní prostředí - máme zavedené přísné postupy recyklace všech materiálů a náplní s maximálním ohledem na ochranu životního prostředí.

Zavolejte či napište nám před návštěvou a ušetřete si čas. Kontaktovat nás můžete na této stránce.


Všechny aktuality